دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با فرمانده انتظامی شهرستان...

مهندس یوسف رضاپور، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با سرهنگ محسن غنیمتی فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده دیدار و در خصوص همکاری های دوجانبه برای اجرای هرچه بهتر طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،در ابتدای این دیدار،مهندس رضاپور با قدردانی ویژه از همکاری بموقع فرماندهی انتظامی شهرستان خدابنده و کلانتریهای تابعه در راستای برخورد قانونی و جدی با متخلفین منابع آبی در این منطقه،اظهارکرد: شرکت آب منطقه ای زنجان با همه توان خود درصدد حفظ و حراست از منابع آب زیرزمینی است و این امر با همکاری نیروی انتظامی و همه دستگاههای ذیربط میسر است.

وی درخصوص افت منابع آب زیر زمینی استان گفت: برداشت های غیرمجاز از منابع آب زیرزمینی، خسارات جبران ناپذیری به این منابع و دشت های استان وارد کرده و همکاری و همیاری نیروی انتظامی با شرکت آب منطقه ای زنجان برای صیانت از این نعمت الهی، بسیار مهم و تاثیرگذار است.

سرهنگ غنیمتی نیز ضمن خیرمقدم به مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان و هیئت همراه،عنوان داشت: فرماندهی انتظامی شهرستان خدابنده  با آگاهی کامل به حساسیت موضوع و لزوم حفاظت از منابع آب که به صورت محدود در دسترس است، آمادگی این نیرو را برای حفاظت و صیانت از منابع آب زیرزمینی که بیت المال محسوب می شود،اعلام کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات