دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با فرماندار شهرستان کوثر

صبح امروز هفدهم آذرماه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با فرماندار شهرستان کوثر دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار کوثر در این دیدار با اشاره به پتانسیل بخش کشاورزی شهرستان کوثر افزود: تامین آب کشاورزی شهرستان کوثر می تواند در رونق بخش کشاورزی شهرستان موثر واقع گردد.

وحید کنعانی با اشاره به استقبال بسیار خوب سرمایه گذاران از شهرستان کوثر اظهار داشت: بخش قابل توجهی از سرمایه گذاران در این شهرستان خواستار تامین آب مناسب هستند که شرکت آب منطقه ای اردبیل در این خصوص باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشد.

وی همچنین به پتانسیل آبگرم شهرستان اشاره کرد و گفت: با انجام اقدامات مناسب می توان از این پتانسیل خدادادی بنفع منطقه استفاده بهینه کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این دیدار، ضمن اعلام آمادگی شرکت آب منطقه ای اردبیل برای تامین آب شرب مردم منطقه اظهار داشت: اولویت ما در استان و همچنین شهرستان کوثر تامین آب شرب پایدار برای مردم است.

مهندس عباس جنگی مرنی با اشاره به پیگیرهای لازم برای تخصیص فاینانس برای پایاب سد گیوی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی بعمل آمده در وزارت نیرو، فاینانس داخلی اجرای پایاب سد گیوی را برعهده خواهد گرفت.

وی همچنین عنوان کرد: با تعامل بیشتر بین تمامی دستگاههای اجرایی استان و شهرستان، شرکت آب منطقه ای اردبیل کلیه اقدامات لازم در راستای تامین آب بخش های مختلف بعمل خواهد آورد.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات