بهره‌برداری از 33 هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق در نیمه دوم امسال/ افتتاح 35 سد در دولت تدبیر و امید

بهره‌برداری از 33 هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق در نیمه دوم امسال/ افتتاح 35 سد در دولت تدبیر و امید

به‌گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز یکشنبه هنگام تقدیم لایحه بودجه سال 1399 کشور به مجلس شورای اسلامی در جمع نمایندگان، با اشاره به اینکه در مناطق گرمسیری قدم‌های بسیار بزرگی برداشته شده است، گفت: در طول ماه‌های گذشته سدهای فراوانی افتتاح شده است؛ به طوری که در دولت یازدهم و دوازدهم تاکنون 35 سد افتتاح شده و این به معنای حرکت درست اقتصاد کشور است.
وی به افتتاح 25 تصفیه‌خانه آب در دولت یازدهم و دوازدهم اشاره کرد و افزود: اجرای 62 طرح فاضلاب به معنای آن است که در زمینه کشاورزی و آب و برق حرکت ما حرکت مثبت و درستی بوده است.
رئیس جمهور با بیان اینکه تنها در نیمه دوم امسال 33 هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق در کشور افتتاح خواهد شد، افزود: روند اقتصاد ما هم در کلان و هم در بخش‌ها مثبت بوده است.
وی با اشاره به اینکه این دولت در زمینه مسایل محیط زیست قدم‌های مهمی برداشته و این روند را در سال آینده ادامه خواهیم داد، تاکید کرد: به‌جز مسئله دریاچه ارومیه که شرایط آن بسیار امیدوارکننده است و همچنین تالاب‌ها که شرایط آنها بهتر از سال‌های گذشته است، امیدوارم این اقدامات ادامه پیدا کند.

لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات