مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار همتای رفسنجانی خود: اگر چه میزان عوارض نوسازی بسیار ناچیز است، اما شهرداری همین مقدار را وصول می كند تا بتواند خدمات بهتری را به شهروندان ارائه كند.

مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار همتای رفسنجانی خود: اگر چه میزان عوارض نوسازی بسیار ناچیز است، اما شهرداری همین مقدار را وصول می كند تا بتواند خدمات بهتری را به شهروندان ارائه كند.

مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار همتای رفسنجانی خود: اگر چه میزان عوارض نوسازی بسیار ناچیز است، اما شهرداری همین مقدار را وصول می کند تا بتواند خدمات بهتری را به شهروندان ارائه کند.

مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان: هر گونه فعالیتی در شهر باید بر اساس محبت و حس دوست داشتن صورت گیرد تا شهروندان نیز حس زندگی و دوست داشتن را تجربه کنند و خود را همراه مجموعه شهرداری بدانند.

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند :چرخه خوبی در شهرستان زرند در حال شکل گیری می باشد که تداوم این امر آینده ای روشن را برای شهر زرند رقم خواهد زد.

مهندس مهدلوشهردار زرند بهمراه مهندس رحمانی رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر ضمن دیدار با مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان از پروژه ها و فعالیتهای این مجموعه خدمت رسان بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در دیدار صمیمانه مدیران ارشد این نهادها ،مهندس مهدلو شهردار زرند هدف از این ارتباط را ایجاد یک فضای صمیمانه در راستای انتقال تجربیات و هماهنگی برای برنامه ها و پروژه ها آینده هر دو شهرستان دانست وگفت: تعامل و همکاری، توجه به قانون و برنامه ریزی صحیح در مجموعه مدیریت شهری مهمترین عامل دستیابی به رضایت مردم،می باشد .

مهندس محمد رضا مهدلو یکی از مهمترین مشکلات شهرداری را عدم پرداخت عوارض از سوی نهادها و شهروندان دانست و گفت:اگر بخواهیم به شهروندان به خوبی خدمات دهیم باید شاهد حذف تخفیفات و کم پرداختن عوارض در شهرداری ها باشیم .

وی با اعلام اینکه شهر زرند تبعات زیادی در خصوص پرداخت عوارض و دریافت خدمات خوب را در طی سالهای گذشته داده است گفت: اگر چه میزان عوارض نوسازی بسیار ناچیز است، اما شهرداری همین مقدار را وصول می کند تا بتواند خدمات بهتری را به شهروندان ارائه کند.

منتخب شورای شهر زرند سرانه خدماتی هر شهروند را بسیار بیشتر از آن چیزی دانست که مردم به عنوان عوارض نوسازی می پردازند و اظهار داشت: شهرداری ها باید درآمد هائی داشته باشند تا بتوانند بهترین خدمات را به شهروندان ارائه نمایند.

شهردار زرند تلاش در راستای بالابردن فرهنگ شهروندان همراه با تغییرات شهری را از نیازهای ضروری شهرها دانست و گفت: فرهنگ سازی و آموزش فرهنگی و اجتماعی نیاز به تعامل و همراهی دستگاهها و متولیان فرهنگی و مردم دارد.

وی به فعالیتهای شهرداری در طی دو سال گذشته نیز اشاره کرد و با اعلام اینکه بعد از ورود به شهرداری بودجه این نهاد با بیش از 50درصد افزایش همراه بود گفت:با بالارفتن ارقام بودجه باید شاهد افزایش فعالیتهای عمرانی و پیشرفت در مجموعه شهر نیز باشیم .

وی در پایان ضمن تقدیر از توجه شهردار رفسنجان اظهار امیدئوالری کرد ماحصل این دیدارها انتقال بیشتر تجربیات و بهره مندی از فرایندهای عمرانی و خدماتی در شهرها باشد .

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند نیز از وضعیت زرند در طی چند سال گذشته گفت و با اعلام اینکه شهر زرند به سمت صنعتی شدن در حال حرکت می باشد گفت:چرخه خوبی در شهرستان زرند در حال شکل گیری می باشد که تداوم این امر آینده ای روشن را برای شهر زرند رقم خواهد زد.

رئیس شورای شهر زرند یکی از دلایل تغییر چهره شهرستان زرند را بلایای طبیعی درطی چند سال گذشته عنوان کرد و گفت:شهرداری و شورای شهر زرند بنای شکوفائی ،عمران و آبادانی شهر را در برنامه های خود دارند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد .

وی سرانه اعتباری شهر زرند را بسیار اندک توصیف کرد و گفت: امیدواریم با تعامل و رایزنی های جدید بتوانیم این سرانه را به نحو مطلوب افزایش دهیم .

مهندس عظیم زاده شهردار رفسنجان نیز انجام این دیدارها را زمینه تبادل همکاری شهرداری ها در همه زمینه ها دانست و گفت:امیدواریم بتوانیم در کنار یکدیگر و انتقال تجربیات شهرهای خوبی را برای شهروندانمان بسازیم .

مهندس محمد رضا عظیمی زاده با اعلام اینکه وصولی عوارضات و درآمدها در شهرداری باید اصلاح شود گفت:عوارض مانند یک شمشیر دولبه می باشد که باید به درستی عمل نماید تا کسی از آن آسیب نبیند .

شهردار رفسنجان دو مقوله مهمی را که باعث رشد و پیشرفت شهر می باشد را خدمات دهی به مردم و جلب رضایت و تنوع امکانات عنوان کرد و گفت:گردشگری و جذب سرمایه گذار در رتبه بعدی این مقوله رشد قرار دارد .

منتخب شورای شهر رفسنجان با اعلام اینکه همه مدیران باید وظیفه خود در قابل شهروندان را به خوبی به انجام برسانند گفت:اگر بخواهیم به صورت مطلوب به شهروندان خدمات ارائه نمائیم باید بیش از 700هزار تومان برای آنها در ماه هزینه نمائیم .

وی با طرح این سوال که شهروندان از شهرداری چه می خواهند و ما باید به دنبال چه اهدافی برای آنها باشیم گفت:هر گونه فعالیتی در شهر باید بر اساس محبت و حس دوست داشتن صورت گیرد تا شهروندان نیز حس زندگی و دوست داشتن را تجربه کنند و خود را همراه مجموعه شهرداری بدانند .

وی افزود: اگر می خواهیم قانون را برای شهروندان به اجرا بگذاریم و ذهن شهروندان را نسبت به شهرداری عوض نمائیم در مرحله اول باید قانون را با محبت برای شهروندان به اجرا بگذاریم .

این مدیر شهرستان رفسنجان در ادامه کار بدون چشم داشت،فعالیت مطابق نظر شهروندلن،استفاده از بهترین مصالح و... را برای هر مدیری لازم و ضروری دانست و افزود: با انجام فعالیت های صحیح باید اثر بخشی هر گونه خدمتی برای شهروندان محسوس باشد .

این مقام مسئول از زرند به عنوان یک شهر باشخصیت ،خوب و دارای پشتوانه قوی نام برد و گفت: امیدواریم بتوانیم تعاملات بیشتری با شهر زرند برقرار و از تجربیات این شهر نیز استفاده نمائیم .

شایان ذکر است در ادامه شهردار و مدیران شهرداری از بعضی از پروژه های شهرداری رفسنجان بازدید کردند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات