مدیران سازمان در مراسمی تودیع و معارفه شدند

مدیران سازمان در مراسمی تودیع و معارفه شدند

روز یکشنبه ۱۷ آذرماه ۹۸ در مراسمی مدیران جدید سازمان معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز،  این مراسم  با حضور پرسنل، مدیران، اعضای هیات مدیره، بازرسان و اعضای شورای انتظامی سازمان در محل سالن همایش های ساختمان شماره ۲ سازمان برگزار شد.در ابتدای مراسم مهندس علیرضا صنوبر ریاست سازمان در سخنانی ضمن تشکر از تلاش ها و زحمات ریاست سال اول هیات مدیره آقای مهندس فرهاد غلامی ، دوره ریاست ایشان را دوره ای سرشار از تفاهم و همدلی برشمرد.


وی همچنین از هیات رییسه سال اول و هیات مدیره سازمان که علی رغم اختلاف نظرهای مدیریتی، با تعامل ، گفت و گو و همدلی به ایجاد  همگرایی در جهت نیل به اهداف مورد نظر سازمان کمک شایانی کردند تشکر کرد و تلاش های ایشان را ستود.

صنوبر همچنین از مهندس رضایی مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز و دیگر مدیران این اداره برای همراهی با سازمان در جهت بهبود ارایه خدمات تشکر کرد
رییس سازمان ضمن تاکید بر درخواست هیات مدیره از پرسنل سازمان برای تکریم مراجعان به ویژه اعضای محترم سازمان که به نوعی صاحب خانه هستند، حفظ نظم و شوونات و دقت نظر در گردش امور اداری سازمان، را دیگر خواسته هیات مدیره از پرسنل و مدیران سازمان برشمرد و در ادامه تقدیر و تشکر ویژه خود را به پرسنل و مدیران خدوم و  پاکدست سازمان تقدیم کرد که بار اصلی ارایه خدمات سازمان را بردوش می کشند.


مهندس صنوبر ضمن ابراز ارادت به همه روسای سازمان در گذشته، آغاز سال دوم هیات مدیره چهارم را یک مرحله جدید و دارای یک ویژگی متمایز در راس هرم مدیریتی سازمان نسبت به دوره های پیشین برشمرد و آن ریاست کسی است که خود روزی از کارمندان و مدیران سازمان بوده  و با طی مراحل مختلف به این نقطه رسیده است.
وی موفقیت مدیریت این دوره را متضمن تداوم حضور پرسنل و مدیران سازمان در رده های بالاتر در آینده دانست.آقایان مهندس زنوززاده، مهندس قنبری و مهندس غلامی از اعضای هیات  رییسه سازمان نیز در سخنانی برای همه  مدیران و پرسنل سازمان در انجام وظایف و مسوولیت هایشان آرزوی موفقیت کردند.


در ادامه ضمن تقدیر از هیات رییسه سال اول و مدیران پیشین و اهدای لوح تقدیر به ایشان، مدیران جدید سازمان معرفی و احکام خود را از دست هیات رییسه سازمان دریافت کردند.
لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات