شهردار زرند در دیدار هفتگی خود با دانش آموزان شما دانش آموزان با داشتن دانش و علم، توفیق خدمت به شهروندان و شهر خود را پیدا می‌كنید و در توسعه آن سهیم خواهید شد .

شهردار زرند در دیدار هفتگی خود با دانش آموزان شما دانش آموزان با داشتن دانش و علم، توفیق خدمت به شهروندان و شهر خود را پیدا می‌كنید و در توسعه آن سهیم خواهید شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار هفتگی خود با دانش آموزان این هفته در دبیرستان امام خمینی (ره)ضمن دیدار با این دانش آموزان به سوالات آنها پاسخ داد .
مهندس مهدلو شهردار زرند هدف از برگزاری نشستهای صمیمی با دانش آموزان را بالابردن حس مشارکت آنها در مسائل شهری و شهروندی دانست و گفت:شما دانش آموزان باید خدمتگذاران خود در مجموعه های اداری را راهنمائی و همراهی کنید .
مهندس محمد رضا مهدلو هدف شهرداری را ،آماده سازی جامعه ای بدون دغدغه و زیبا برای شهروندان عنوان کرد وگفت:اگر شما دانش اموزان نواقص و کمبودهای شهری را به گزارش دهید مطمئناً شهری زیبا تر و بهتر از گذشته خواهیم داشت .
منتخب شورای شهر زرند انسجام،اتحاد و همدلی و همکاری را لازمه همه فعالیتها دانست و گفت:رقابت ما باید در راستای رشد و پیشرفت جامعه باشد .
این مقام مسئول با اعلام اینکه برای ساختن شهری خوب، علاوه بر برنامه ریزی و مدیریت شهری، نیازمند شهروندانی همراه و آگاه هستیم گفت: اگر فرهنگ شهروندی به خوبی نهادینه شود، بسیاری از دغدغه های پیچیده شهری نیز، حل خواهد شد.
مهندس مهدلو یکی از مهمترین ابزار خدمت به شهروندان و شهر زرند را دانش و بینش دانست و عنوان کرد: با داشتن دانش و علم، توفیق خدمت به شهروندان و شهر خود را پیدا می‌کنید و در توسعه آن سهیم خواهید شد .
وی به فعالیتهای عمرانی شهرداری در طی دو سال گذشته اشاره کرد و گفت:طی دو سال گذشته تمام هم وغم خود را بر مبنای فعالیتهای عمرانی گذاشته ایم که آسفالت بیش از 335000متر مربع  و تعویض جداول معابر اصلی و ساخت بوستانهای جدید از جمله این موارد می باشد .
وی در ادامه به سوالات دانش آموزان از جمله آسفالت معابر شهری ،نصب مخازن اصلی ،معابر اسفالت نشده،شهربازی،عدم وجود پارکینگ،عدم وجود زمینهای ورزشی و ... پاسخ دادند .
لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات