اولین نشست مدیران شرکت آب منطقه ای زنجان در سال 98 برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،اولین جلسه نشست سال98 مدیران شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور مدیرعامل و کلیه معاونین و مدیران ستادی و شهرستانی در محل سالن شهید شهریاری این شرکت، برگزارشد.

در ابتدای جلسه،مهندس محمد حسین پور مدیر دفترهیات مدیره و مدیرعامل دستور کار جلسه را قرائت نمود و از معاونت های برنامه ریزی،حفاظت و بهره برداری،طرح و توسعه،منابع انسانی و مالی و پشتیبانی و مدیریت مطالعات پایه منابع آب دعوت نمود تا گزارش عملیاتی خود را ارائه نمایند.

مهندس یوسف رضاپور،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات و عملکرد معاونت ها و مدیریت های شرکت، پشتکار ، همت و تلاش بی وقفه همکاران در همه حوزه ها،با تاکید بر رفع توقف سد مشمپا اظهارکرد:وزیر نیرو در نامه ای به صراحت اظهار نموده است که دلیلی برای توقف عملیات اجرایی سد مشمپا وجود ندارد و در صورت محرز شدن مشکل ، نسبت به مرتفع نمودن و حل آن اقدام خواهد شد.

رئیس هیات مدیره شرکت آب منطقه ای زنجان،پیشرفت فیزیکی و عملیات اجرایی سدهای در دست ساخت شرکت را با وجود کمبود اعتبار و نقدینگی لازم،رضایتبخش عنوان کرد.

وی در خصوص جایگزینی دریچه تخلیه تحتانی سد تهم با ضریب اطمینان بالا ابراز خشنودی کرد و اظهار داشت: کلیه رسوبات داخل گالری با این روش تخلیه گردیده و آماده عبور آب زمان بازگشایی دریچه ها می باشد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان،از تعیین تکلیف چاههای شرب شهری و روستایی که با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان انجام گرفته است،خبرداد.

این مقام مسئول،به عملیات لایروبی و بازگشایی رودخانه های استان اشاره نمود و گفت:ساماندهی و بازگشایی 8 رودخانه از رودخانه های استان به پایان رسیده و حدود 20 کیلومتر از رودخانه های لایروبی شده است.

رضاپور،به پر و مسلوب المنفعه نمودن تعداد 152 حلقه چاه غیرمجاز در سال 98 اشاره کرد و افزود:با این انسداد حدود  8 میلیون متر مکعب آب در سفره های زیرزمینی صرفه جویی و ذخیره شده است.

رئیس شورای مدیران شرکت با تاکید بر وجود 20 گروه گشت و بازرسی درحوزه عملکرد استان تصریح کرد:علاوه بر صرفه جوئی حاصل از انسداد چاههای غیر مجاز، صرفه جوئی 3 میلیون متر مکعبی نیز با اصلاح منصوبات و تعدیل 91 فقره از پروانه های بهره برداری ، محقق شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان، گفت: در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی،حدود 20 میلیون مترمکعب آب از طریق آبگیری طرحهای تغذیه مصنوعی وارد مخازن و سفره های زیرزمینی دشت های استان شده است و نسبت به نصب تعداد 215 دستگاه کنتور حجمی هوشمند و پلمپ 3 حلقه چاه غیرمجاز و توقیف دستگاه حفاری و تجهیزات غیرمجاز به تعداد 19 دستگاه در سالجاری اقدام شده است.

در پایان جلسه مهندس رضاپور از عملکرد شش ماهه اول سال 98 مدیران شهرستانی و نیز مدال آوران تیم فوتسال شرکت با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات