مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند از زیبا سازی شهر با استفاده از خلاقیت و نوآوری دانش آموزان خبرداد .

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند از زیبا سازی شهر با استفاده از خلاقیت و نوآوری دانش آموزان خبرداد .

مهندس محمد رضا مهدلو بهمراه سرکار خانم زمانی عضو شورای شهر زرند به دعوت دانش آموزان دبیرستان الزهرا(س)از کارگاه فعالیتهای هنری و گرافیکی این دانش آموزان دیدن کرد .

شهردار زرند در این بازدید ضمن تقدیر از فعالیتهای این دانش آموزان از آمادگی شهرداری زرند برای استفاده از خلاقیت دانش آموزان در فضاهای شهری گفت و تصریح کرد:زیبا سازی فضاهای شهری و سمعی و بصری یکی از راه های اساسی در آرامش بخشی روحی و روانی شهروندان می باشد .

مهندس محمد رضا مهدلو از اجرای طرح های متنوع نقاشی دیواری در راستای برطرف کردن و احیای فضاهای نازیبا و بدمنظره شهری گفت و تصریح کرد:زیبائی شهری باید با استفاده نظرات کارشناسان و دانش آموزان شهری و شهروندان ساکن در این شهر انجام گیرد تا آنها خود را در داشتن شهری زیبا سهیم بدانند .

منتخب شورای شهر زرنددر ادامه با اعلام اینکه شهرداری آمادگی این را دارد تا از خلاقیتهای دانش آموزان زرندی بیشترین استفاده را ببرد گفت: استفاده از مشارکت شهروندان و دانش آموزان و علی الخصوص دانش آموزان خلاق در محیط های شهری می تواند فضای خشک و بی روح شهر را به یک فضای زیبا و سرزنده تبدیل نماید .

وی از دانش آموزان خواست تا ایده ها و نظرات خود را برای زیبا سازی شهر به شهرداری ارسال و از انعقاد قرارداد و تفاهمنامه همکاری با آموزش و پرورش در آینده ای نزدیک خبر داد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات