دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با کارکنان امور منابع آب...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل بعد از ظهر امروز با حضور در ساختمان امور منابع آب شهرستان اردبیل، با همکاران این امور دیدار نمود.

مهندس عباس جنگی مرنی در این دیدار ضمن آشنایی با کارکنان امور منابع آب شهرستان اردبیل، بر لزوم هم افزایی بین همکاران تاکید نمود.

وی با اشاره با وضعیت موجود منابع آب شهرستان به دلیل کاهش بارش ها در طول امسال، اظهار داشت: با توجه به اینکه استان اردبیل امسال جزو استانهای کم بارش در استان مطرح می باشد، باید با تمام توان از منابع موجود آب در اردبیل حفاظت و صیانت نماییم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل خلاقیت و مسئولیت پذیری در امور محوله را بسیار مهم برشمرد و افزود: برای پیشبرد بهتر امور و رسیدگی به کارهای مردم، همه ما باید با کار شبانه روزی به دنبال ایجاد روحیه و امید در جامعه باشیم.

مهندس جنگی مرنی در ادامه صداقت و امانت داری را دو اصل اساسی در رفتار سازمانی برشمرد و تصریح کرد: باید در کنار مردم از منابع و حقوق بیت المال به بهترین شکل دفاع نماییم.

وی همچنین با اشاره به کمبود منابع آب در دشت اردبیل عنوان کرد: تنها راه جلوگیری از استفاده غیرمجاز از منابع آب در این دشت، عمل به قانون و تنگ کردن فضای سوء استفاده برای قانون شکنان است که خوشبختانه مراجع قضایی همکاری بسیار خوبی در این رابطه با بخش آب دارند.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات