پیش بینی بارش پراکنده باران و کاهش دمای هوا به صفر درجه

پیش بینی بارش پراکنده باران و کاهش دمای هوا به صفر درجه

پیش بینی بارش پراکنده باران و کاهش دمای هوا به صفر درجه

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد بارش پراکنده باران و برف و کاهش دمای هوا تا صفردرجه سانتیگراد را پیش بینی کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ، تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی نشان دهنده آن است که از بعدازظهر امروز با نفوذ سامانه بارشی به استان شاهد آغاز بارندگی از نواحی غربی خواهیم بود.
بارش ها به طور متناوب تا پایان هفته در سطح استان و بویژه نواحی مرکزی و جنوبی ادامه خواهد داشت. پیش بینی می شود بیشترین حجم بارش در فاصله زمانی امشب تا ظهر فردا ( پنجشنبه) حادث شود.
ضمن اینکه در این مدت دما در غالب نقاط استان روند کاهشی خواهد داشت و بارش ها در نواحی سردسیر استان بشکل برف و باران رخ خواهد داد.
طی 24 ساعت گذشته ریوش با کمینه دمای 5- درجه سانتیگراد سرد‎ترین و مه ولات با بیشینه دمای 15 درجه سانتیگراد گرم ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. دراین مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب 1 و 11 درجه سانتیگراد بوده است.
همچنین آسمان امروز پنجشنبه شهرستان مشهد ،نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و مه آلود، گاهی افزایش سرعت وزش باد بتدریج کاهش ابرپیش بینی می شود،دمای هوای امروزمشهد درگرمترین زمان 8 درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به 3 درجه سانتیگراد کاهش پیدا خواهد کرد.این درحالی است که دمای هوای مشهد فردا جمعه به صفردرجه خواهد رسید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات