حمایت و استقبال شهرداری کرمان از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای احداث بازارچه‌های دائمی

حمایت و استقبال شهرداری کرمان از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای احداث بازارچه‌های دائمی


مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان گفت: شهرداری کرمان از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که متقاضی همکاری با شهرداری برای احداث بازارچه‌های متعدد دائمی در کرمان هستند، استقبال می کند.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، محمود ایرانمنش با بیان اینکه هم اکنون سه بازارچه در شهر کرمان وجود دارد که نیاز به ساماندهی و مدیریت جدید دارند، افزود: علاوه بر آن محله‌های بسیاری در شهر کرمان وجود دارد که باید در آنها بازارچه های محلی راه اندازی شود.
وی هدف از این اقدام را رفاه حال شهروندان و دسترسی آسان و سریع آنها به مواد غذایی مورد نیاز عنوان کرد و افزود: به زودی نشستی با شهرداران مناطق مختلف شهری برای شناسایی زمین‌های مناسب برای احداث بازارچه، برگزار خواهد شد که پس از آن سرمایه گذاران متقاضی می‌توانند برای احداث این نوع بازارچه‌ها با شهرداری همکاری کنند.

وی اظهار داشت : همه تلاش‌مان بر این است که کلیه بازارچه‌های شهر کرمان اعم از بازارچه‌های فعلی و بازارچه‌های جدید به صورت متحدالاشکل طراحی، پلاک گذاری و مدیریت شوند.
ایرانمنش خاطرنشان کرد: پس از شناسایی زمین‌ها طی آگهی رسمی از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در اجرای این پروژه دعوت به عمل خواهد آمد.

نجمه ابراهیمی‌نژاد

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات