دیدار اعضای شورای شهرو مدیر منطقه یک شهرداری با ساکنان این منطقه در مسجد حضرت علی اکبر (ع)

دیدار اعضای شورای شهرو مدیر منطقه یک شهرداری با ساکنان این منطقه در مسجد حضرت علی اکبر (ع)

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ در این جلسه که گفتگوی شهروندان و مسئولین به مدت 2 ساعت به طول انجامید، معتمدین محل، مسائل و مشکلات خود را در بخش های مختلف از قبیل خدمات شهری، آب و فاضلاب، زیباسازی و میراث فرهنگی بیان کردند.

سپس حکمت اله داودی، رئیس شورای شهر قزوین، در سخنانی به بررسی مسائل و مشکلات مطرح شده پرداخت و از رایزنی با مدیران استان برای حل مشکلات به وجود آمده در طرح توسعه امامزاده حسین (ع) خبر داد و بر حل مشکلات محله سلامگاه و باغان به طور ویژه تاکید کرد.

اصغر بهنام زاده، مدیر منطقه یک شهرداری در این دیدار مردمی گفت: ارتباط مستمر و نزدیک با شهروندان و حضور در سطح محلات یکی از اصول و اولویت های اصلی مجموعه مدیریت شهری است.

بهنام زاده اظهار داشت: دریافت خدمات و امکانات از حقوق مسلم هر شهروند است و وجود روحیه مطالبه گری و مشارکت در بین شهروندان زمینه ساز توسعه و پیشرفت هر شهری را فراهم می کند و ما مدیران مجموعه مدیریت شهری قزوین نیز ارائه خدمت را از وظایف خود می دانیم و به این خدمتگذاری افتخار می کنیم.

در این جلسه مدیر منطقه یک شهرداری قزوین قول مساعد داد تا با همراهی رییس و اعضای شورای شهر با تمام ظرفیت ها و امکانات مجموعه شهرداری برای حل مشکلات محلات جنوب شهرتمام تلاش خود را به کار گیرند و همچنین بر حل مشکلات محله سلامگاه تاکید کرد.

بهنام زاده در پایان جلسه عنوان کرد: مشکلات و درخواست های شهروندان را بررسی و بلافاصله کارگروه رفع موانع و مشکلات تشکیل می شود و براساس اولویت های محله اقدامات عملیاتی و اجرایی برای حل مشکلات اتخاذ می شود .

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات