بزرگترین خیابان شهر یاسوج نامگذاری شد/ آزادسازی ۸۵ درصد از خیابان ۴۵ متری

بزرگترین خیابان شهر یاسوج نامگذاری شد/ آزادسازی ۸۵ درصد از خیابان ۴۵ متری

شهردار یاسوج از نامگذاری و آزادسازی ۸۵ درصدی خیابان ۴۵ متری بنسنجان - شرف آباد - دولت آباد - زیرتل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، نستهن مقدم در جمع خبرنگاران؛ با اشاره به طرح مهم ۴۵ متری بنسنجان و تاثیر آن در کاهش ترافیک شهر تصریح کرد: سال گذشته به موضوع خیابان ۴۵ متری بنسنجان، شرف آباد، دولت‌آباد و زیرتل و اتصال آن به پل سوم بشار که ۲۹ سال پیش تصویب شده بود، ورود کردیم و ظرف کم‌تر از یک سال و نیم به آزاد سازی 85 درصد از این معبر ۵ هزار متری رسیدیم.

شهردار یاسوج ابراز داشت: این معبر ۵ کیلومتری که بزرگترین خیابان شهر یاسوج است و در این بازه زمانی حدود 85 درصد از مسیر با تعامل و همکاری مردم و شورای شهر بازگشایی شده و مابقی اجرای این طرح نیز با قدرت بیشتر اجرایی خواهد شد.

وی با برشمردن مزایای اجرای این طرح گفت: با بهره برداری کامل این طرح، بخشی از بار ترافیک شهری از مرکز شهر به جنوب یاسوج انتقال داده خواهد شد.

مقدم افزود: ارتقای کلاس شهری غرب و جنوب شهر یاسوج و همچنین کاهش بار ترافیکی از مرکز شهر از دیگر مزایای این طرح است.

شهردار یاسوج با بیان اینکه بزرگترین خیابان شهر یاسوج به نام مرحوم آیت‌الله سید کرامت‌الله ملک حسینی(ره) نام‌گذاری شده است، گفت: با توجه به شخصیت آن عالم بزرگوار و جایگاه والای ایشان در میان مردم و جنوب کشور و لزوم ارج نهادن به شخصیت های بزرگ استان، بزرگترین خیابان شهر یاسوج به نام این عالم ربانی نامگذاری شد

مقدم خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های این محور نیز در حال اجراست که جدول‌گذاری بخشی از این مسیر طی سال جاری صورت گرفته است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یاسوج

    منبع خبر

    شهرداری یاسوج

    شهرداری یاسوج یک شهرداری در شهر یاسوج می باشد

      نظرات