انجام عملیات آسفالت ریزی اساسی در ۸ مسیر حوزه

انجام عملیات آسفالت ریزی اساسی در ۸ مسیر حوزه

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه عبور و مرور آسان و بدون حادثه شهروندان از معابر و مسیرهای سطح حوزه از اهم فعالیت های برنامه ریزی شده این منطقه محسوب می شود، عملیات آسفالت ریزی اساسی در ۸ مسیر اصلی این منطقه به انجام رسیده است.

خوشنواز با عنوان اینکه آسفالت ریزی بلوار فتح از اهم مسیرهای اصلی شهرداری منطقه دو در هر ۲ باند شرقی و غربی آن به انجام رسیده است افزود: برای تردد آسان شهروندان و مسافرینی که از سوی اتوبان شهید کسائی و از طریق بلوار فتح برای دسترسی به مرکز شهر تبریز در حال رفت و آمد هستند، عملیات آسفالت ریزی اساسی از ابتدای پارک شمیم پایداری تا انتهای بلوار و ابتدای جاده فتح آباد به انجام رسیده است.

شهردار منطقه ۲ آسفالت ریزی بلوار ملاصدرا را از دیگر مسیرهای اصلی این منطقه اعلام کرد و اظهار داشت: در همین راستا محل تعریض باند شرقی بلوار ملاصدرا حدفاصل اتوبان شهیدکسائی تا ورودی زعفرانیه نیز آسفالت ریزی اساسی شده و عبور  و مرور وسایل نقلیه شهری از اصلی ترین مسیر تردد مسافرین و گردشگران از سوی اتوبان شهید کسائی به مرکز شهر تبریز، تسهیل یافته است.

خوشنواز از انجام آسفالت ریزی پروژه تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری نیز خبر داد و تصریح کرد: خیابان عطار نیشابوری نیز از سایر مسیرهای مهم حوزه شهرداری منطقه ۲ بشمار می آید که عملیات آسفالت ریزی در این مسیر به انجام رسیده و عبور و مرور شهروندان برای دستیابی به چندین مراکز درمانی از جمله بیمارستان امام رضا و شهید مدنی، در کمترین زمان ممکن، سریع و بدون ترافیک فراهم آمده است.

او ضمن اعلام آسفالت ریزی مسیر زعفرانیه به ساری زمی در راستای پاسخگویی به درخواست های به حق شهروندان عنوان کرد: با توجه به اینکه اهالی شهرک زعفرانیه و میرداماد مدت های مدیدی در تردد دچار مشکل شده بودند، در راستای پاسخگوئی به درخواست شهروندان، عملیات آسفالت ریزی برای سهولت تردد وسایل نقلیه شهری در این مسیر نیز به انجام رسید.

خوشنواز افزود: از سوی حوزه عمران این منطقه در عملیاتی مشابه همچنین برای سهولت تردد شهروندان به هنگام استفاده از فضای پارک بزرگ ائل گلی در جاده سلامت داخل پارک و به منظور رفت و آمد آسان اهالی و ساکنین آپارتمان های آسمان تبریز در مسیر مقابل این مجتمع مسکونی، عملیات آسفالت ریزی اساسی به انجام رسیده است.

او در ادامه توضیحات خود همچنین از آسفالت ریزی اساسی خیابان میرزا کوچک خان نیز خبر داد و تاکید کرد: این عملیات از فلکه روحانی تا میدان شهریار به انجام رسیده و اجرای آن به علت اتصال خیابان میرزا کوچک خان به مسیر جاده ائل گلی و به کوی الهی پرست و بلوار دکترحسابی، در روان سازی عبور و مرور شهروندان از طریق این بلوار به شهرک های زعفرانیه و میرداماد بسیار تاثیر گذار شده است.

بنابه گفته شهردار منطقه ۲، کوی سعدی بعنوان هشتمین مسیر آسفالت ریزی شده از سوی حوزه عمران این منطقه محسوب می شود که برای رفاه حال شهروندان و اهالی شهرک میرداماد اجرائی شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات