اجرای بیش از ۱۲ میلیارد ریال اقدامات عمرانی در کوچه حکمت 57

اجرای بیش از ۱۲ میلیارد ریال اقدامات عمرانی در کوچه حکمت 57

محمدرضا دایی با توجه به برپایی نمایشگاه بین‌المللی فرش در این معبر و اهمیت میزبانی شایسته از مراجعه‌کنندگان گفت: بر همین مبنا، اقدامات عمرانی نظیر زیرسازی با مساحت ۱۵ هزار متر مربع و با هزینه دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال، اجرای آسفالت با مساحت ۱۱ هزار متر مربع با هزینه ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، جدول‌گذاری با مساحت ۱۴۰۰ متر طول و با هزینه یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال، بلوک فرش با مساحت ۱۸۰۰ متر مربع و با هزینه یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال صورت پذیرفته است.

وی همچنین به نخاله‌برداری با مساحت ۷۲۰ مترمکعب و نیز خاک‌برداری با مساحت ۹۰۰ متر مکعب با هزینه بیش از 170 میلیون ریال اشاره کرد و افزود: ڪارهای خدمات شهری مانند۲۵۰ متر حفاری، ۱۲۰ متر لوله گذاری، ۱۳۰ متر غلاف، تسطیح به متراژ ۹۰۰ مترمربع، کاشت ۷۴ اصل ڪاج ڪاج مشهد، شمشاد، نشاکاری نسترن و... با هزینه بیش از 185 میلیون ریال انجام پذیرفته شده است.

معاون عمران و ترافیک منطقه پنج شهرداری با تأکید بر اینکه در چند سال اخیر نیاز منطقه به محلی برای نمایشگاه به شدت محسوس و ملموس بوده است تصریح کرد: در این برهه، کوچه حکمت ۵۷ با این وسعت برای نخستین بار و با زحمات شبانه روزی همه مجموعه شهرداری مهیای میزبانی شده است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات