آغاز ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان اردبیل

آغاز ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان اردبیل

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اردبيل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اعلام این مطلب افزود: فاز ششم ثبت نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای پنج استان فارس ، آذربایجان شرقی، مرکزی ، بوشهر و اردبیل براساس ظرفیت های مشخص شده از ساعت 10 صبح امروز سه‌شنبه مورخ 1398/09/26 آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ 1398/09/29 پایان می‌پذیرد.

وی گفت: سهمیه استان اردبیل در این طرح 4 هزار واحد تعریف شده که البته بخشی از این واحدها از طریق تسهیلات بافت فرسوده و همچنین اعطای تسهیلات از طریق صندوق مسکن یکم به ثمر خواهد نشست.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین مورد نیاز برای احداث واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی خبر داد و خاطرنشان کرد: 530 واحد در سه نقطه اردبیل شامل شهرک اندیشه، محدوده وحدت و همچنین داخل شهر اردبیل و پارس‌آباد 500 واحد و در سایر شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت 600 واحد احداث خواهد شد.

حیدری افزود: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت نام به سایت tem.mrud.ir مراجعه کرده و اطلاعات خود را بارگذاری کنند تا با تائید نهایی از مزایای مسکن اقدام ملی بهره‌مند شوند.

حیدری ادامه داد: افرادی می‌توانند در سامانه ثبت نام کنند که فاقد مسکن بوده و از اول فروردین سال 84 مسکن نداشته باشند.

وی بیان کرد: افرادی که از اول انقلاب نسبت به دریافت تسهیلات مسکن، زمین و واحد مسکونی اقدام نکرده و فرم «ج» آنها سبز باشد در اولویت دریافت مسکن اقدام ملی خواهند بود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: متاهلین و سرپرستان خانوار از امتیاز ویژه برخوردار هستند و باید متقاضیان پنج سال سکونت خود را در شهر انتخابی خود محرز کرده و برای آن دلایل و مستنداتی قید نمایند.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات