پل B3 تقاطع غیرهمسطح آذربایجان تا پایان سال به بهره‌ برداری می‌رسد

پل B3 تقاطع غیرهمسطح آذربایجان تا پایان سال به بهره‌ برداری می‌رسد

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه  گفت: پل B 3  تقاطع غیرهمسطح آذربایجان تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد اما بازهم تکمیل پروژه بستگی به شرایط آب‌ وهوایی دارد.

به گزارش  مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  محمدرضا علیزاده امام ‌زاده، رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه بیان کرد:  با برنامه ریزی انجام شده پل B 3 تا پایان سال با تامین مصالح مناسب و عملیات اجرایی پارت‌های باقی‌مانده عرشه این پل که در دست اجرا است به بهره‌ برداری می‌رسد.

وی ادامه داد:  مجموعه پل‌ های غیرهمسطح آذربایجان در چهار سطح یا تراز ارتفاعی اجرایی از ۷ پل تشکیل شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در رابطه با پل B 1 و B 2 بیان کرد:  پل B 1 روگذر دسترسی غیرهمسطح کمربندی خاتم الانبیاء به بلوار ساوالان در تراز ارتفاعی مثبت یک و پل B 2 روگذر دسترسی غیرهمسطح جاده مهاباد به بزرگراه والفجر در تراز ارتفاعی مثبت دو است.

علیزاده امامزاده افزود:  پل B 3 روگذر دسترسی غیرهمسطح بزرگراه والفجر به جاده مهاباد در تراز ارتفاعی مثبت دو، پل B 4 روگذر دسترسی غیرهمسطح بزرگراه والفجر به کمربندی غیر همسطح در تراز ارتفاعی مثبت دو و یک و پل B 5 روگذر دسترسی غیرهمسطح بلوار ساوالان به کمربندی خاتم الانبیا در تراز ارتفاعی مثبت یک است.

وی دررابطه با پل‌های B 6 و B 7 و زیرگذر اعلام کرد: این پل‌ها تامین کننده حرکت دور میدان در تراز ارتفاعی صفر و زیرگذر تامین کننده دسترسی کمربندی خاتم الانبیا به جاده مهاباد در تراز منفی یک است.

علیزاده امامزاده با اشاره به هزینه کلی پروژه گفت: هزینه کلی پروژه با لحاظ آزادسازی املاک انجام شده بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

وی  ابراز کرد: پل B 3 با توجه به برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال ‌جاری به بهره برداری می‌ رسید و زمان دقیق افتتاح آن تابع شرایط آب و هوایی و وابسته به مناسب بودن آن است زیرا در راستای رعایت مسائل فنی نمی ‌توان در دمای زیر صفر درجه بتن ریزی کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات