بنی زمانی: حرکت به سمت نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد از اهداف شورای پنجم است

بنی زمانی: حرکت به سمت نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد از اهداف شورای پنجم است

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، بخشنامه و دستورالعمل بودجه شهرداری های کشور در سال ۱۳۹۹ در کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز توسط اعضای شورا و مدیران مربوطه شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.
« سینا  بنی‌زمانی» این بخشنامه را به عنوان زیرساختی مناسب برای تحقق بخشی از اهداف شورای پنجم در اصلاح نظام بودجه‌ریزی دانست و گفت:  با اجرای این دستورالعمل اهداف کوتاه مدتی چون شفاف سازی درآمدها و اصلاح نظام طبقه بندی ساختار بودجه در دسترس خواهد بود و همچنین اهداف بلند مدت چون امکان گذار از سیستم بودجه‌ریزی سنتی به بودجه ریزی بر مبنای عملکرد قابل دستیابی است.
وی افزود: در ادامه‌ی یکصد و سی و یکمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه، اعضای کمیسون مصوب کردند که تا پایان سال یکی از پایانه‌ها مسافربری برون شهری در شهر شیراز به بخش خصوصی واگذار ‌شود.
بنی زمانی با اشاره به  بررسی طرح جمعی از اعضای شورای اسلامی مبنی بر واگذاری یکی از پایانه های مسافربری برون شهری گفت: در راستای پیگیری سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی و ارائه این طرح، شهرداری شیراز مکلف می شود با رعایت قوانین و مقررات، آیین نامه معاملاتی شهرداری را  با شناسایی شرکت‌های توانمند از طریق مزایده به بخش خصوصی یا تعاونی‌ها واگذار کند.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر شیراز

    منبع خبر

    شورای شهر شیراز

    شورای شهر شیراز یک شورای شهر در شهر شیراز می باشد

      نظرات