بوستان‌های ارومیه برای کودکان تجهیز می‌شود

بوستان‌های ارومیه برای کودکان تجهیز می‌شود

رییس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: از مهرماه سال جاری در بوستان‌هایی که دستگاه‌های وسایل بازی کودکان وضعیت نامناسبی نداشتند بازسازی و ساماندهی شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ علی شایگان اظهار کرد:  در راستای افزایش سرانه فضای سبز در شهر ارومیه در تلاش هستیم تا سرانه فضای سبز را به استاندار جهانی برسانیم.
وی افزود:  در هفته بسیج 3 بوستان در شهر ارومیه افتتاح شد که به وسایل و امکانات مناسب مجهز شدند همچنین سایر اقدامات دیگر در بوستان‌های تازه افتتاح شده تا اواخر سال جاری تکمیل می‌شود.
شایگان گفت: از مهرماه سال جاری در بوستان‌هایی که ست وسایل بازی کودکان وضعیت نامناسبی نداشتند بازسازی و ساماندهی شدند و 20 دستگاه وسایل بازی برای کودکان در بوستان‌های شهر ارومیه خرید و نصب شده است.
این مسئول ادامه داد: سیم کشی و روشنایی پارک‌های سطح شهر ارومیه ساماندهی شده است و علت عدم روشنایی برخی از پارک‌ها در ساعات شب به دلیل صرفه‌جویی در مصرف برق می‌باشد.
رییس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه تصریح کرد: به دلیل اینکه در فصول سرد سال رفت و آمد مردم در پارک‌های سطح شهر کاهش می‌یابد روشنایی در برخی از پارک‌ها را کم کرده‌ایم که در مصرف برق نیز صرفه جویی شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات