عملیات 33 آتش نشان در پی آتش سوزی دو خانه در رشت، سوختگی مرد جوان به خیر گذشت/آتش نشانی رشت

عملیات 33 آتش نشان در پی آتش سوزی دو خانه در رشت، سوختگی مرد جوان به خیر گذشت/آتش نشانی رشت

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، در مجموع 33 آتش نشان بهمراه 11 دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان در شیفت کاری گذشته " شنبه 30 آذر 97 " در دو مورد آتش سوزی منزل مسکونی حضور داشتند.

قرار دادن لباس بر روی بخاری روشن حادثه ساز شد

تماس شهروندان در ساعت 17:19 روز گذشته حکایت از آتش سوزی در یکباب خانه ویلایی واقع در بلوار خرمشهر روستای کیژده داشت که بر اثر بی احتیاطی و قرار دادن لباس بر روی بخاری روشن و ترک محل موجبات بروز آتش سوزی فراهم شد.

گفتنی است: در این آتش سوزی که به کسی آسیب جانی نرسید آتش نشانان سریعا نسبت به مهار آتش و پیشگیری از گسترش آن اقدام به منازل مسکونی هم جوار اقدام کردند.

رخداد سوختگی مرد 36 ساله به خیر گذشت

دیگر گزارش آتش سوزی منزل مسکونی در ساعت 2:13 نیمه شب یکشنبه 1دی 98  در جماران- کوچه 29 بوده که سریعا آتش نشانان با توجه به تنگ و باریک بودن کوچه های منتهی به محل حادثه و تعدد پارک خودروهای شخصی به محل حادثه اعزام شدند.

همین گزارش حاکی است: در این آتش سوزی که بعلت اتصال در سیستم سیم کشی برق بوده مردی 36 ساله دچار سوختگی از ناحیه سر و صورت شد که آتش نشانان ضمن مهار آتش سوزی فرد مصدوم را به عوامل اورژانس جهت انتقال به مراکز درمانی سپردند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات