به مناست روز راهدار ؛دیدار مهندس مهدلو شهردار زرند با رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای زرند

به مناست روز راهدار ؛دیدار مهندس مهدلو شهردار زرند با رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای زرند

به مناسبت روز راهداری و حمل و نقل جاده ای مهندس محمد رضا مهدلو شهردار بهمراه مهندس منصوری معاون اداری ومالی شهرداری با مهندس پورحبیبی رئیس اداره راه و حمل و نقل جاده ای دیدار و گفتگو کرد .

مهندس محمد رضا مهدلو در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مدیران و راهداران آنها را نیروهای صادق دانست و اظهار داشت:راهداران به عنوان حافظان جان مردم در جاده می باشند .

شهردار زرند به نقش مجموعه راهداری در شرایط بحرانی اشاره کرد و گفت:در مواقع بحرانی نیروهای راهداری با خریدن خطر به جان خود به یاری شهروندان و هم میهنان گرفتار در حوادث می روند .

منتخب شورای شهر زرند به فعالیتهای مشترک شهرداری و اداره حمل و نقل اشاره کرد و اظهار داشت:امیدواریم با همکاری و همراهی مدیران شهرستان بتوانیم گامهای اساسی را برای شهر زرند برداریم .

مهندس پورحبیبی رئیس اداره راه و حمل ونقل جاده ای نیز ضمن تقدیر از حضور مهندس مهدلو از فعالیتهای شهرداری گفت و تصریح کرد: بیشترین ارتباط شهروندان با شهرداری است و اگر این نهاد به خوبی فعالیتهای خود را پیگیری نماید می توان رضایت بالای شهروندان را بدست آورد رئیس اداره راه و حمل ونقل جاده ای شهرستان زرند در ادامه با اعلام اینکه در دو سال گذشته شاهد رويكردهاي اجتماعي و فرهنگي در فعاليت‌هاي شهرداري بوده ایم از همکاری با این نهاد در راستای ساماندهی و بهسازی بلوار شورا خبر داد .

شایان ذکر است در ادامه مهندس مهدلو شهردار زرند با اهداء لوح از خدمات عزیزان راهدار تقدیر کرد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات