دوره جدید آموزش همگانی ایمنی و آتش نشانی آغاز خواهد شد /آتش نشانی رشت

دوره جدید آموزش همگانی ایمنی و آتش نشانی آغاز خواهد شد /آتش نشانی رشت


ثبت نام برای عموم آزاد است

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- دوره آموزش ایمنی و آتش نشانی برای شهروندان در  زمستان 98 راس ساعت 9:30 صبح روز شنبه 14 دی ماه 98 در سالن اجتماعات سازمان آتش نشانی واقع در میدان انتظام آغاز خواهد شد .

حبیب موحدی معاون آموزش ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه حضور اقشار مختلف در این دوره از آموزشها بطور رایگان می باشد، افزود: دروس مختلف ایمنی و آتش نشانی به صورت تئوری و عملی در یک دوره یک ماهه در زمینه - آشنایی با سازمان و اهداف آن- اصول و مبانی حریق- خاموش کننده های دستی-پدافند غیر عامل- ایمنی گاز و برق شهری- لوله های نواری آبرسان- کمک های اولیه و حمل مصـدوم- استفاده از دستگاه تنفسی به صورت کار عملی و تئوری به داوطلبین آموزش داده خواهد شد .

وی با بیان اینکه علاقمندان می توانند در دوره های بعدی که در ماههای آتی نیز  برگزار می شوند ثبت نام کنند، ادامه داد: پس از برگزاری آزمون عملی و تئوری به افرادی که این دوره را با موفقیت سپری کنند گواهینامه آتش نشان داوطلب اهدا خواهد شد.

همین گزارش حاکی است: علاقمندان میتوانند طی تماس با شماره 013-33461619 آمادگی خود را جهت حضور در دوره های رایگان آموزشی اعلام دارند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات