مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی : تسریع در اتمام قطعات در دست اجرای پروژه بزرگراه بجنورد به جنگل گ...

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی : تسریع در اتمام قطعات در دست اجرای پروژه بزرگراه بجنورد به جنگل گ...

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی  راه و شهرسازی خراسان شمالی ، محور ارتباطی بجنورد به جنگل 143 کیلومتر است که پروژه باند دوم بزرگراه بجنورد به جنگل گلستان در پنج قطعه در حال انجام است که امروز سه شنبه 3 دی ماه 98 مهندس نژاد صفوی مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه مهندس علیمردانی ، معاون مهندسی و ساخت اداره کل از این پروژه بازدید کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی پروژه بزرگراه بجنورد به جنگل گلستان را به دلیل نقش اساسی که در جذب توریست و رونق اقتصادی استان دارد از مهمترین و با اولویت ترین پروژه های راهسازی استان دانست و در این خصوص عنوان کرد: یکی از مطالبات مردم و دستگاه‌های مختلف استان ، موضوع جاده جنگل گلستان است.

مهندس نژاد صفوی افزود: مقام عالی وزارت راه و شهرسازی به جد پیگیر اتمام این پروژه است و لازم است از کلیه ظرفیت های ممکن در جهت تحقق این امر بهره برداری شود و با برنامه‌ریزی، بازدیدها و رایزنی‌های مستمر در راستای ایجاد تحول در این پروژه به جد پیگیری خواهد شد. این محور نقشی بسیار اساسی در رونق اقتصادی استان دارد و بهره‌برداری از آن می‌تواند به جذب گردشگر بینجامد .

وی با اشاره به این‌که طول این محور ۱۴۳ کیلومتر است، ادامه داد: تاکنون ۶۹ کیلومتر از این محور به بهره‌برداری رسیده و مورد بهره برداری رسمی قرار گرفته است اما هنوز ۷۴ کیلومتر باقی مانده که عملیات ساخت در قطعات مختلف در حال اجراست و متاسفانه آمار حوادث جاده ای به دلیل وضعیت فعلی محور نگران کننده است .

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی درپایان گفت: پیگیری جدی جهت تامین اعتبار و تخصیص در دست اقدام است .

منبع:

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی  راه و شهرسازی خراسان شمالی

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات