نوسازی ناوگان حمل و نقل...

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد عنوان کرد: با پیگیری های شورای اسلامی شهر ، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد - محمد رضا شفیعی از نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و تصریح کرد: ما باید سیاست خود را به شکلی برنامه ریزی و عملیاتی کنیم که در کنار کاهش استفاده از خودرو‌های شهری، ناوگان حمل و نقل عمومی را نیز گسترش دهیم و در کنار تمام این‌ها باید طوری عمل شود که مردم نسبت به این موضوع آگاه شوند که استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی چه اثرات مثبتی را دارد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد اظهار امیدواری کرد: با پیگیری هایی که از طرف شورای اسلامی شهر و شهرداری یزد انجام شده، ردیف بودجه برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یزد تا پایان سال جاری اختصاص می یابد تا پس از پرداخت به تولیدکننده، ناوگان(اتوبوس و مینی بوس) از اوایل سال آینده وارد سیستم حمل و نقل شهر یزد شود.

وی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته و انجام کار‌های مطالعاتی، توانستیم مسیر‌هایی که در شهر یزد نیاز به مینی‌بوس دارند را شناسایی کنیم و باید در این مسیر‌ها به طور صد در صد از ظرفیت مینی‌بوس شهری استفاده کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات