تسریع روند احداث و تکمیل نواقص مساکن مهر ارومیه

تسریع روند احداث و تکمیل نواقص مساکن مهر ارومیه◀همزمان با ساماندهی و تشدید فعالیت شرکت‌های تعاونی عملیات محوطه‌سازی، زیرسازی و آسفالت معابر سایت‌های مسکن مهر گلشهر و طرزيلو در شهر ارومیه در حال اجراست.

◀به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی آذربایجان غربی، مدیرکل راه و شهرسازی استان در این خصوص گفت: عملیات محوطه‌سازی و آسفالت معابر با هدف تأمین شرایط سكونتی و ارتقای كیفیت زندگی ساکنان مساکن مهر اجرا می‌شود.

◀ وی با بیان این‌که بخشی از مشكلات مساکن مهر سایت‌های مسکن مهر گلشهر و طرزيلو به نبود معابر استاندارد مربوط می‌شود، تصریح کرد: این عملیات با استفاده از منابع و ظرفیت‌های داخلی این اداره کل و تأمین قیر رایگان و با مساعدت و همراهی شهرداری ارومیه اجرا می‌شود.

◀حمزه لو با تأکید بر این که اقدامات لازم جهت ارتقای کیفیت خدمات زیربنایی و روبنایی در مساکن مهر استان اجرا می‌شود، افزود: برنامه‌ریزی های لازم جهت رفع مشکلات مجتمع‌های مسکن مهر ارومیه و شهرستان‌های تابعه با هدف بهبود وضعیت زندگی در مساکن مهر و توسعه فضاهای عمومی انجام می‌شود.

◀مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی یادآور شد: این اقدامات برابر تاکیدات و هدف گذاریهای وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اتمام پروژهای ناتمام مساکن مهر همزمان در سراسر کشور در حال اجرا بوده و در استان ما نیز به زودی شاهد افتتاح هزاران واحد مسکونی خواهیم بود.
@westmrud

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات