در سه ماهه پاییز 217 شیء جا مانده در تاکسی ها به سازمان تاکسیرانی تحویل داده شد

در سه ماهه پاییز 217 شیء جا مانده در تاکسی ها به سازمان تاکسیرانی تحویل داده شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: این اقلام شامل کیف پول، وجه نقد، عینک، کارت عابر بانک، کارت ملی، دفترچه بیمه، چتر، لباس، گوشی تلفن همراه، ساعت و ده ها مورد وسایل و اقلام دیگر است.

این مسئول خاطرنشان کرد: اشیاء تحویل شده، در انبار واحد اشیای گمشده به مدت یک سال شرعی نگهداری شده و در صورت تماس یا مراجعه صاحبان اقلام، به آن ها تحویل داده می شود.

عرشیان گفت: چنانچه صاحبان این وسایل پس از گذشت یک سال شرعی به سازمان مراجعه نکنند و نشانه ای هم در اشیاء موجود نباشد تا از طریق آن به صاحبش دسترسی پیدا شود، طبق فتوای مراجع عظام، اقلام موجود پس از تنظیم صورت جلسه به کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل می شود تا مطابق صلاحدید این نهاد، در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: از میان این اقلام، تعداد 95 مورد به صاحبان آن ها تحویل شده و 20 فقره کارت شناسایی شامل کارت عابر بانک، کارت ملی، گذرنامه، دفترچه بیمه و شناسنامه تحویل اداره پست شده تا برای صاحبان آن ارسال شود.

این مسئول افزود: موارد باقی مانده نیز که پس از گذشت یک سال شرعی، صاحبان آن ها به سازمان تاکسیرانی مراجعه نکرده اند به کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل می شود تا در اختیار نیازمندان و افراد تحت پوشش این نهاد قرار گیرد.

عرشیان افزود: شهروندانی که اشیاء خود را داخل تاکسی ها جا می گذارند می توانند در ساعت اداری با واحد اشیاء گمشده سازمان تاکسیرانی به شماره 33848 داخلی 1 یا شماره 33848 داخلی 125 تماس حاصل نموده و مشخصات وسایل جا مانده را با شماره تماس خود به مسئول واحد اشیاء گمشده اعلام کنند تا در صورت پیدا شدن اشیاء توسط تاکسیرانان، در سریع ترین زمان ممکن اشیاء به آنان بازگردانده شود.

وی در خاتمه تاکید کرد: توصیه می شود که در ترددهای درون شهری خود همواره از تاکسی استفاده نمایند، زیرا تاکسی امن ترین وسیله سفر و تاکسیران امین شهروندان است.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات