آب‌گرفتگی در اهواز برطرف شد

آب‌گرفتگی در اهواز برطرف شد

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمدرضا کرمی‌نژاد" افزود: به‌دلیل آب‌گرفتگی شدید در سطح شهر اهواز ناچار شدیم علاوه بر نیروها و تجهیزات پیشین که ارسال کرده‌ بودیم ۱۰ دستگاه پمپ‌ sp را نیز برای جمع‌آوری آب سطح شهر اهواز منتقل کنیم.
کرمی‌نژاد با بیان این‌که پمپ‌های sp به صورت شبانه‌روزی کار می‌کنند، گفت: مشکل عمده در شهر اهواز مختل‌شدن شبکه فاضلاب به‌دلیل گرفتگی شدید بود که با استفاده از واترجت توانستیم منهول‌ها را باز و آب فاضلاب را روان کنیم تا به راحتی در شبکه منتقل شود.
به گفته وی در حال حاضر از نیروهای کمک‌رسان، فقط نیروهای شرکت آب و فاضلاب استان تهران در اهواز حضور دارند که حدود ۳۶ نفر شامل اپراتور، راننده و مسئول مشغول کار آب‌برداری سطح شهر اهواز هستند.
معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای استان تهران افزود: امروز در دو نقطه از شهر اهواز دو لوله فاضلاب را هر کدام به طول ۵۰ متر تعویض می‌کنیم تا شبکه فاضلاب روان‌تر شود.
او با اشاره به اینکه زمان بازدید از شهر اهواز شاهد هفت منطقه دریاچه‌ای در این شهر بودیم، گفت: اکنون رفت‌وآمد در سطح شهر عادی شده است، نیروها مشغول تمیزکاری و برطرف کردن گل‌گرفتگی سطح شهر و منهول‌های فاضلاب هستند و تا دو روز آینده به تهران بازمی‌گردند.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات