تاکید بر کار جهادی و ولایی در مراسم تکریم و معرفه مدیران ساخت و توسعه راههای استان تهران

تاکید بر کار جهادی و ولایی در مراسم تکریم و معرفه مدیران ساخت و توسعه راههای استان تهران

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران ، دکتر رضا نگهبان ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی شهداد کاوه و تصریح حفظ کرامتت انسانی در مراسم تکریم گفت: مهمترین درخواست من از مدیران لزوم تکریم ارباب رجوع و ایجاد حس رضایتمندی در شهروندان است.

از مهمترین اقدامات شهداد کاوه 9 پروژه مهم راهسازی است که از پیشرفت های فیزیکی خوبی برخوردارند، دوبانده کردن محور قدیم قم – تهران ، شش خطه کردن چیتگر – شهریار، اجرای کمربندی غربی دماوند ، قطعه اول بزرگراه فیروزکوه – سمنان، قطعه مهم گرمسار- ایوانکی – آبسرد، کمربندی اسلامشهر- بهارستان، کنارگذر پاکدشت و ...

در دوره ایشان همچنین 12 پروژه راه روستایی به مجموع 184 کیلومتر بهسازی ، روکش و افتتاح گردید و در حوزه ساختمانهای دولتی ، عمومی و اجرای پروژه های راهسازی نیز پروژه های مهمی همچون ساختمان مدیریت بحران استانداری تهران، کتابخانه ری، ثبت احوال بهارستان، مجتمع فرهنگی هنری قدس، ساختمان صنعت و معدن و تجارت و دو سالن ورزشی در ورامین و نسیم شهر به بهره برداری رسید.

لازم به ذکر است در این مراسم مجید اصلانزاده که سابقه بیش از بیست سال کار کارشناسی و مدیریت در حوزه راهسازی ، نظارت و مشاوره در حوزه مهندسی و ساخت را دارد به عنوان معاون جدید ساخت وتوسعه مهندسی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران منصوب شد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

    اداره کل راه و شهرسازی استان تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات