پیام شهردار ارومیه به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

پیام شهردار ارومیه به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس، شهردار ارومیه پیامی صادر کردند.

در این پیام آمده است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

بار دیگر دستان خون آلود شیطان بزرگ آمریکای ظالم به جنایتی دیگر اقدام کرد و ما را از نعمت داشتن یکی از بهترین و پاکترین بندگان عصر حاضر محروم کرد و خط بطلانی بر عقاید طرفداران داخلی مذاکره با آمریکا کشید، چرا که سردمداران این دولت خونخوار  و تروریست  غیرقابل کنترل می باشند.

شهادت هنر مردان خداست و بندگان مخلص و الهی، همیشه و در همه حال در آرزوی شهادت هستند و خوشا به حال کسانی که در راه جهاد و مقابله با شیاطین و ابلیس ها عاشقانه به دیدار معبود خویش می شتابند.

سردار قاسم سلیمانی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی و از آغاز جنگ تحمیلی تا کنون همواره در حال مجاهدت و ایثار بود، لحظه ای از راه دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب و شهدا غافل نشده و در هرجایی که منافع انقلاب اسلامی که هم اکنون جهانی شده است، را در خطر می دید شخصا وارد عمل می شد و به قول خودشان که در توصیف آقامهدی باکری می گفتند:" آقامهدی از  جنس فرماندهانی بود که میگفت بیا(نمی گفت برو)" و بر همین اساس نیز سردار سلیمانی همیشه و در همه حال قبل از سایر مجاهدین راه اسلام در صحنه حاضر بود و دیگران را برای حضور در صحنه جهاد و ایثار دعوت می کرد.

قطعا و یقینا از دست دادن چنین فرماندهی بزرگ، انسانی مجاهد، بنده ای مخلص، سربازی ولایتمدار و سرداری کاردان و کاربلد، ضایعه بسیار بزرگی برای ایران، انقلاب اسلامی، ستم دیدگان و مستضعفین جهان و محور مقاومت در منطقه است اما استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل باید بدانند که گرچه امروز سردار سلیمانی سبکبال به دیدار محبوبش شتافت اما جای وی را میلیونها انسان ولایتمدار، مجاهد و بصیر پر می کنند و پرچم مبارزه با یزیدیان زمان به هیچ وجه زمین گذاشته نخواهد شد و این راه تا زمان ظهور انتقام گیرنده خون شهدای کربلا تداوم خواهد یافت.

اینجانب شهادت پرافتخار سپهبد قاسم سلیمانی را محضر حضرت امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت بزرگ ایران، تمامی ستم دیدگان و مستضعفان جهان، سپاه پاسداران و همچنین خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفته و یقین دارم که آمریکای ستم پیشه و مستکبر جواب محکم و دندان شکنی در ازای این جنایت که نمود واقعی تروریسم دولتی است، خواهد گرفت.

محمد حضرت پور

شهردار ارومیه

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات