مجموعه شهرداری کرمان آمادگی لازم را جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسم تشییع سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی دارد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان: شهرداری در میزبانی مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی،سهم قابل توجهی دارد

شهردار کرمان: مجموعه شهرداری کرمان آمادگی لازم را جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسم تشییع سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی دارد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت:شهرداری در میزبانی مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی،سهم قابل توجهی دارد.

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید didar ba emam jome.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید didar ba emam jome1.jpg

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین حجت الاسلام علیدادی در دیدار شهردار و جمعی از مدیران شهرداری کرمان با وی، ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام،حاج قاسم سلیمانی،افزود:این شهید بزرگوار، دارای شخصیتی والا و ارزشمند بود و در طول حیات پربرکت خود مجاهدت های بزرگی در راه اسلام نمود و شهادت این سردار فداکار اسلام، مقاومت اسلامی را در سراسر جهان وسیع تر و پویاتر خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری کرمان همیشه بیش از سهم خود در عرصه‌های مختلف تلاش کرده است،تصریح کرد:سردار سلیمانی شخصیتی ارزشمند و افتخاری بزرگ برای همه کرمانی‌هاست و باید تلاش کنیم تا مراسمی در خور شأن آن شهید بزرگوار برگزار شود و هر چه در این زمینه تلاش کنیم نشانگر اتحاد،همدلی و همبستگی مردم کرمان است.

شهردار کرمان نیز در این دیدار،گفت:سردار سرافراز اسلام،شهید سپهبد،حاج قاسم سلیمانی،از جمله اولیای الهی در زمان ما بود که ثمره تلاش و مجاهدت های خود در مسیر اعتلای اسلام را دریافت کرد و به مقام رفیع شهادت نائل شد.

سیدمهران عالم زاده با بیان اینکه سردار سلیمانی حقی بزرگ بر گردن همه ما دارد، افزود:ما هم به نوبه خود وظیفه داریم در جهت ادای دین و جبران غم و اندوه این مصیبت بزرگ،هر کار و خدمتی که از مجموعه شهرداری برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید بزرگوار بر می‌آید، انجام دهیم.

عالم زاده تصریح کرد:در این راستا هر کاری که در حوزه فعالیت شهرداری کرمان باشد را با تمام توان و بضاعت انجام خواهیم داد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پیکر این شهید بزرگوار در روز دوشنبه به کرمان انتقال داده می شود،گفت:در این خصوص مسیر میدان پرواز تا میدان آزادی و مصلای امام علی(ع) سیاه پوش می شود و با توجه به اینکه مسیر تشییع از میدان آزادی به سمت گلزار شهدای کرمان است،لذا پیش بینی ها و اقدامات لازم جهت مناسب سازی مسیر برای عزاداری صورت گرفته است.

عالم زاده افزود:همچنین زمین های خالی در این محدوده نیز جهت پارکینگ خودروها و ساماندهی و روانسازی ترافیک آماده شده است و 150 دستگاه اتوبوس از سوی شهرداری و همچنین تعدادی اتوبوس از سایر ارگان ها جهت خدمت رسانی به شرکت کنندگان در مراسم تشییع در نظر گرفته شده است تا سرویس دهی به مردم را از میدان شهداء تا گلزار شهدا انجام دهند.

شهردار کرمان در ادامه تنظیف و پاکسازی مسیر تشییع و مجموعه بهشت زهرا را از دیگر برنامه های شهرداری عنوان کرد و گفت:کلیه مجموعه شهرداری آمادگی لازم را جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم و خدمات رسانی به شرکت کنندگان در مراسم تشییع را دارد.

مریم ایرانمنش

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات