شهردار زرند درجمع دانشجویان دانشگاههای زرند: كلمه ای زینده تر از شهید لایق سردار سلیمانی نبود .

شهردار زرند درجمع دانشجویان دانشگاههای زرند: كلمه ای زینده تر از شهید لایق سردار سلیمانی نبود .

مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور حجت الاسلام والمسلیمن ابراهیمی نماینده ولی فقیه در شهرستان،سرهنگ کردی فرمانده سپاه ،مهندس مهدلو شهردار ،روسای ادارات ونهادهای شهرستان و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاههای آزاد و علمی کاربردی برگزار شد.

مهندس مهدلو شهردار زرند در این مراسم ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم به خصوصیات بارز این شهید بزرگوار اشاره کرد و گفت: مطمئن باشید رفتار و خصوصیات بارز این شهید بزرگواربا شهادتش از بین نمی رود بلکه روز به روز بر طرفداران و حامیان این شهید افزوده خواهد شد .

محمد رضا مهدلو شهردار زرنداز شهید قاسم سلیمانی به عنوان یک سرباز وطن و مجاهد در راه خدا نام برد و در ادامه افزود:ارزوی ایشان شهادت در راه خدا بود و فرمانده ای بود که همواره آرزوی شهادت داشت ،که در بهترین زمان نصیب او شد .

شهردار زرند ولایت پذیری ،صفای باطن و اخلاص را از خصوصیات بارز این شهید عنوان کرد و گفت: شجاعت و شهامت از دیگر صفات این شهید بزرگوار بود بطوری که همواره در شرایط جنگی همراه و پیشگام در مقابله با دشمنان قرار داشت .

منتخب شورای شهر زرند از حاج قاسم به عنوان یک دلگرمی و پشتوانه برای ایران اسلامی نام برد و افزود:شهادت حاج قاسم ایشان را برای همیشه در قلبها زنده نگه داشت.

وی از مدیران خواست رفتار و اخلاق این سردار را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده و اظهار داشت:راه خدمت به خلق و استفاده درست از زمان بهترین عملی می باشد که می توان از این سردار دلها به یادگار برد .

شهردار زرند «شهید» را زیبنده ترین لقب سردار سلیمانی دانست و گفت: شهادت این سردار بزرگ آغازی دوباره برای رویش می باشد و مطمئن باشید از خون ایشان هزاران حاج قاسم سلیمانی دیگر رشد خواهد کرد .

وی در پایان به ارائه خاطراتی از این شهید سرافراز پرداخت .

اجرای برنامه مداحی و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی از دیگر بخشهای این مراسم معنوی بود .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات