جواد مهدوی مدیر واحد خدمات موتوری شهرداری زرند: بخش عمده فعالیت‌های شهرداری در حوزه عمران مستلزم آماده بودن ناوگان موتوری شهرداری است.

جواد مهدوی مدیر واحد خدمات موتوری شهرداری زرند: بخش عمده فعالیت‌های شهرداری در حوزه عمران مستلزم آماده بودن ناوگان موتوری شهرداری است.

جواد مهدوی مدیر واحد نقلیه و خدمات موتوری شهرداری زرند از فعالیتهای شبانه روزی شهرداری به شهروندان گفت و تصریح کرد:یکی از افتخارات مجموعه شهرداری زرند تعمیر و بهسازی بیش از 30 خودروسبک و سنگین واحد نقلیه و خدمات موتوری شهرداری زرند می باشد .

مدیر واحد نقلیه شهرداری گفت: مهمترین وظیفه واحدنقلیه و خدمات موتوری را حمل پسماندها از مناطق مختلف شهر، نظافت خیابان های اصلی ، حمل نخاله و ضایعات شهری ،تسطیح و زیر سازی معابر ،حمل شن به معابر در حال زیر سازی و...عنوان کرد و گفت:واحد نقلیه شهرداری ها یکی از پرکارترین واحدهای این مجموعه های خدمات رسان می باشد.

وی بخش عمده فعالیت‌های شهرداری در حوزه عمران را مستلزم آماده بودن ناوگان موتوری شهرداری دانست و افزود:در طی یکساله گذشته همواره سعی در بالابردن توان عملیاتی و کاهش هزینه ها داشته ایم که خوشبختانه در این راه به موفقیتهای خوبی دست پیدا کرده ایم .

مهدوی گفت:یکی از مهمترین برنامه ها و اقداماتی که از ابتدای سال جاری در دستور کار شهرداری قرار داشته است شن ریزی ،زیر سازی و آماده سازی معابر تعریف شده در بودجه می باشدکه واحد نقلیه و خدمات موتوری بیش از 5200سرویس شن مخلوط در این معابر تخلیه نموده است .

وی با اعلام اینکه حمل بیش از 2408سرویس آب برای فضای سبز ،بارگیری 11000سرویس شن در کارخانه ماسه شوئی ،462سرویس حمل آسفالت به سطح شهر،651سرویس حمل شن نخودی و بادامی برای مصارف فنی و عمرانی از دیگر فعالیتهای این واحد می باشد افزود: با آغاز عملیات لایروبی جوب های معابر طی 9ماه گذشته این شهرداری اقدام به جمع آوری و حمل 4277کامیون نخاله از سطح شهر نموده است .

وی اقدامات انجام شده در واحدنقلیه را مثبت ارزیابی کرد و افزود:امیدواریم با تامین اعتبارات لازم بتوانیم ماشین آلات جدید را جایگزین ناوگان فرسوده نمائیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات