سردار سلیمانی یک فرد نیست یک جهان عدالت خواهی و شجاعت است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه بهرام درویشی مدیرعامل شرکت در آیین بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی وی را اسوه بی بدیل شجاعت و نماد مقاومت مظلومان جهان دانست و سردار شهید را جهانی از عدالتخواهی نامید که رود مواج مقاومت در جهان را خروشان تر از همیشه ساخته است.

درویشی با عرض تسلیت و تهنیت شهادت سرافرازانه سردار بزرگ اسلام, سپهبد سلیمانی را یک لشکر نامید, لشکری که منادی عدالت خواهی و فریاد مظلومیت ستمدیدگان جهان است. وی با اشاره به تشیع پاک پیکر این شهید والامقام و حضور میلیونی مردم شریف ایران, خاطرنشان ساخت کشور ما امروز مملو از ایثار, لبریز از حماسه و مالامال از رشادت است, امروز ۸۰ میلیون ایرانی حاج قاسم سلیمانی اند و رشادت های ایشان متعلق به تشیع و تسنن نیست,  رادمردی ایشان ندای مظلومیت همه جهانیان است و میثاق مستحکم همه آزادی خواهان در هر کجای این کره خاکی که باشد.

درویشی با اشاره به اینکه سردارسلیمانی جهان را از شقی ترین پلیدان پاک کرد و چهره کریه داعش را به خاک مذلت نشاند, بیان داشت آنانی که در دنیا مدعی آزادی اند امروز باید میادین خود را با تندیس این شهید به عنوان نمادی راسخ از مقاومت و شجاعت مزین سازند تا جهان تشنه عدالت قدردان مبارزی نستوه برای رهایی   همه ملتهای جهان از لوث داعش خبیث باشد. مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه سردار سلیمانی را علمدار آزادگی و نماد مقاومت و مظلومیت همه ستمدیدگان عرصه خاکی دانست و خاطرنشان ساخت ایشان امروز میهمان سیدالشهدا(ع) است و همین مایه فخر و مباهات همه ما و  امتداد راه شهیدان کربلا و همه شهیدان سلحشور ایران اسلامی و آزادگان جهان است.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات