سه انتصاب در اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

سه انتصاب در اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

سه انتصاب در اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان
اصغر کشاورز راد را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی, عبدالحسین پارسایی راد با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت املاک و حقوقی و عباس صالحی به عنوان سرپرست اداره پیمان و رسیدگی معرفی شدند.
به گزارش اداره‌ ارتباطات‌ و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان, علیرضا قاری قرآن مدیر کل راه و شهرسازی استان طی احکامی جداگانه اصغر کشاورز راد را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی, عبدالحسین پارسایی راد را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت املاک و حقوقی و عباس صالحی را به عنوان سرپرست اداره پیمان و رسیدگی منصوب نمود. در نشستی که به منظور تکریم و معارفه برگزار شد از زحمات وتلاش های حسین سالاری مقدم و هوشنگ طایی درزمان تصدی مسولیت های پیشین تشکر وقدرانی گردید .
علیرضا قاری قرآن در این جلسه با تسلیت بمناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت: فردی تمام زندگی و مسائل شخصی را رها کرده و در راه ایثار و دفاع همه جانبه از وطن قرار می دهد و کل هستی خود را در طبق اخلاص قرار داده تا با این از خودگذشتگی امنیت برقرار شود.
وی افزود: حاج قاسم سلیمانی کارنامه ای درخشان داشت و ما نیز باید به گونه ای عمل کنیم که هر زمان مورد قضاوت قرار گرفتیم روسفید باشیم.
قاری قرآن خطاب به معاونین خود بیان داشت: چند صباحی که در اختیار ماست باید به دنبال اهدافی والا باشیم و همواره در خدمت مردم ، تا در این زمان محدودی که به عنوان مسئول انجام وظیفه می کنیم به دور از حاشیه های مختلف سربلند نزد مردم و نظام باشیم.
مدیرکل راه وشهرسازی استان در ادامه افزود: این اداره کل از ظرفیت های بالایی برخوردار است و انتظار می رود تا کارها را پیگیری کرده و با اولویت بندی پروژه های مهم، آنها را یک به یک به پیش ببریم .
گفتنی است در این نشست مدیرکل راه وشهرسازی استان با ابلاغ حکمی، حسن کحال زاده را به عنوان سرپرست اداره ارتباطات و اطلاع رسانی معرفی و وی را در این سمت ابقاء نمود.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات