برگزاری نشست ماهیانه حلقه صالحین شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه...

نشست ماهیانه حلقه صالحین شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون سیاسی و رئیس سازمان بسیج سپاه فتح استان در نمازخانه این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ ظهرابی معاون سیاسی سپاه فتح استان ضمن تبیین محورهای هفت گانه بیانیه گام دوم انقلاب گفت : این بیانیه که بمناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران صادر شد، بعنوان یک راهبرد اساسی برای چهل سال آینده کشور ترسیم شده است که باید ابعاد و زوایای مختلف آن تبیین، تشریح و عملیاتی گردد.

وی در ادامه افزود: فرمایشات و توصیه های مقام معظم رهبری در این بیانیه به قدری مستدل است که عملاً  مخاطب را به آینده امیدوار و برای تحمل سختی های در پیش روی آماده می کند.

ظهرابی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به برخی افتخارات گذشته انقلاب اظهار داشت: ثبات و امنیت در کشور، محصول انقلاب اسلامی است و به برکت تفکر انقلابی هیچ دولتی جرات تعرض به خاک ما را ندارد.

معاون سیاسی سپاه فتح استان در پایان، اهتمام به علم و پژوهش، تقویت اقتصاد کشور، رها شدن از اقتصاد نفتی، توجه عملی به اقتصاد مقاومتی و ... را از مهمترین نقاط قوت این بیانیه عنوان کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات