بازدید استاندار اردبیل و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از...

عصر امروز هفدهم دی ماه، استاندار اردبیل به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از عملیات تکمیل شبکه آبیاری خداآفرین بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این بازدید با ارائه گزارشی از روند تکمیل سیفون دره رود بعنوان ابتدایی ترین نقطه شروع کانال اصلی شبکه آبیاری خداآفرین، گفت: با تمهیدات انجام گرفته سعی می کنیم سیفون دره رود را سریعا به بهره برداری برسانیم.

مهندس عباس جنگی مرنی با اشاره به تکمیل این پروژه با هدف آبیاری اراضی ناحیه عمرانی اول و دوم شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین اظهار داشت: تلاش می کنیم با بهره برداری از این قسمت 7 هزار هکتار از اراضی موجود در ناحیه اول و دوم عمرانی خداآفرین را در فرصت مناسب به زیر کشت ببریم.

وی همچنین با ارائه گزارش کامل از روند احداث پروژه و هزینه ها و نیازهای اعتباری عنوان کرد: بخش قابل توجهی از اقدامات لازم در این شبکه انجام یافته است تا پروژه در زمان معین به نتیجه برسد.

در این بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و همچنین نماینده مجری شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین نیز گزارشی از روند اقدامات انجام گرفته در این شبکه ارائه دادند.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات