پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان  به مناسبت سالروز تأسیس شرکتهای آب و فاضلاب

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان به مناسبت سالروز تأسیس شرکتهای آب و فاضلاب

در آستانه سالگرد تأسیس شرکتهای آب و فاضلاب در سایه تفضلات الهی، مساعی نیروهای کارآمد ، تلاش مدیران پیشین این شرکت و همراهی شهروندان شریف استان سیستان و بلوچستان ، مفتخریم تا بیش از ربع قرن خدمات پایداری به مردم استان ارائه دهیم .


خدمتگزاری به بیش از دو و نیم میلیون شهروند این استان و پوشش و برخورداری از آب شرب سالم و بهداشتی علاوه بر وظیفه و تعهد کاری، برگرفته از آموزه‌های دینی اسلامی است و کسب رضایت مردم و سقایت آنان، رضایت الهی و اجر اخروی را به همراه خواهد داشت .

شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان با 38 زیرمجموعه از زمان تأسیس تاکنون توانسته اقدامات ارزشمندی در جهت تأمین و توزیع پایدار آب سالم و بهداشتی و جمع‌آوری ، انتقال و تصفیه فاضلاب در چارچوب رسالت و وظایف خود به ثمر رساند ، که از آن جمله می‌توان به ارتقا و پایش کیفی آب ، بهره‌برداری از چند تصفیه‌خانه آب و آب شیرین کن، بهره‌برداری از چند تصفیه‌خانه فاضلاب ، استقرار سامانه نظارت هوشمند و کنترل از راه دور بر عملیات بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات آب و فاضلاب و بهره‌مندی از انرژی‌های پاک و ارائه 22 خدمت غیرحضوری به مشترکان اشاره کرد .

اینجانب به پاس کارنامه زرین خانواده بزرگ آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان در خدمت‌رسانی به مردم شریف استان ، بر خود لازم می‌دانم از تلاش خالصانه همه همکاران خود ، تلاش‌گران بخش خصوصی و شهروندان شریف و صبور این استان ، کمال تشکر و سپاس را ابراز دارم .

امید است در پرتو عنایات پروردگار ، در آینده نیز شاهد شکوفایی و بالندگی این شرکت و بهروزی ، سربلندی و توفیق روزافزون یکایک دست‌اندرکاران این صنعت باشیم .

علیرضا قاسمی

رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل

شرکت آب و فاضلاب استان

سیسستان و بلوچستان

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان

    منبع خبر

    شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان

    شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان

    شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان یک شرکت در شهر زاهدان می باشد

      نظرات