با حضور مدیرعامل محترم نیروگاه طوس، سرپرست جدید امور تعمیرات کنترل و ابزار دقیق معرفی شد.

با حضور مدیرعامل محترم نیروگاه طوس، سرپرست جدید امور تعمیرات کنترل و ابزار دقیق معرفی شد.

همزمان با بازنشستگی آقای مهندس گوهریان، طی مراسمی با حضور مدیرعامل محترم، آقای مهندس مومنی به عنوان سرپرست جدید امور تعمیرات کنترل و ابزار دقیق معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، همزمان با بازنشستگی آقای مهندس گوهریان، طی مراسمی با حضور مدیر عامل محترم، آقای مهندس مومنی به عنوان سرپرست امور تعمیرات کنترل و ابزار دقیق، معرفی شدند. در ابتدای این مراسم آقای مهندس افخمی مصطفوی، مدیرعامل محترم شرکت ضمن تقدیر و تشکر از خدمات موثر و سازنده مهندس گوهریان در طول خدمتشان و با عرض تبریک به آقای مهندس مومنی در پست جدید، ابراز امیدواری کرد تا این امور مانند گذشته بتواند در پیشبرد اهداف سازمان نقش موثری داشته باشد و با همت و تلاش پرسنل آن، شاهد پیشرفت روزافزون در همه زمینه ها باشیم .ایشان در ادامه معارفه سرپرست جدید امور تعمیرات کنترل و ابزار دقیق افزود: طبق برنامه ریزی هایی که از قبل انجام شده بود و با توجه به تجارب آقای مهندس مومنی، ایشان برای این پست انتخاب شدند. مهندس افخمی مصطفوی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری نمود تا سرپرست جدید با نظم و انضباط کاری که سرلوحه کار خود قرار می دهند، بتوانند اهداف نیروگاه را مد نظر خویش قرار دهند.
مهندس مومنی هم در جمع حاضر ضمن تشکر از حسن نظر مدیرعامل محترم برای انتخاب ایشان، اعلام آمادگی نمود تا در راستای پیشبرد اهداف شرکت، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد نمود. در خاتمه این جلسه هر یـک از پرسنل حاضر ضمن تبریک به آقای مهندس مومنی به بیان نکته نظرات خود و ارائه راهکارهایی برای همکاری و تعامل بیشتر با سرپرست جدید امور تعمیرات کنترل و ابزار دقیق پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت مدیریت تولید برق طوس

  منبع خبر

  شرکت مدیریت تولید برق طوس

  شرکت مدیریت تولید برق طوس

  شرکت مدیریت تولید برق طوس یک شرکت در شهر مشهد می باشد

   نظرات