نشست مجمع عمومی طرح های عمرانی سال مالی ۱۳۹۷ شرکت آب منطقه ای تهران...

نشست مجمع عمومی طرح های عمرانی سال مالی۱۳۹۷ شرکت آب منطقه ای تهران در سالن جلسات شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، نشست سالیانه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت در بخش طرح های تملک دارائی های سرمایه ای سال ۹۷ شرکت آب منطقه ای تهران با حضور "محمدحاج رسولی ها" مشاور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به عنوان رئیس مجمع، "سید حسن رضوی" مدیرعامل شرکت به همراه نمایندگان سازمان حسابرسی، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی و جمعی از مدیران کل و نمایندگان دفاتر شرکت های مدیریت منابع آب ایران و با همراهی اعضاء هیات مدیره، معاونین، ذیحساب طرح های عمرانی و تعدادی از مدیران دفاتر شرکت آب منطقه ای تهران برگزار شد .

در ابتدای این نشست آخرین وضعیت طرح های عمرانی در سال گذشته از سوی رضا مومنی معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای تهران ارائه و پس از آن گزارش حسابرسی توسط نمایندگان سازمان حسابرسی قرائت و مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان هر یک از دفاتر تخصصی شرکت مدیریت منابع آب نقطه نظرات خود پیرامون عملکرد شرکت در سال مالی گذشته را ارائه کردند .

در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با اشاره به محدودیت منابع مالی دولتی در اجرای طرح های عمرانی به ضرورت ایجاد شرایط مناسب برای جلب مشارکت سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای این طرح ها تاکید کرد .

رضوی گفت: در شرایط فعلی برخی از ظرفیت های قانونی نظیر تبصره ۱۹ قانون بودجه وجود دارد که با ایجاد مشوق های مناسب می توان از حداکثر این ظرفیت های قانونی در راستای پیشبرد اهداف کلان شرکت در تامین آب شرب پایدار و مطمئن پایتخت بهره مند شد .

وی تصریح کرد: هم اکنون برخی از طرح های شرکت آب منطقه ای تهران با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال اجراست که انتظار می رود برای تسریع این موضوع به سایر طرح ها حمایت های وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران بیش از گذشته شود .

در پایان این نشست مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران ضمن تایید رویکرد یاد شده ابراز امیدواری کرد با همراهی مجموعه شرکت مدیریت منابع آب ایران و ستاد وزارت نیرو بتوان بخشی از موانع و مشکلات قانونی پیش روی اهداف مزبور در اسرع وقت مرتفع گردد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات