راه اندازی پرواز مستقیم اصفهان ـ استانبول ظرف چند ماه آینده

راه اندازی پرواز مستقیم اصفهان ـ استانبول ظرف چند ماه آینده

www.BanaNews.irمدیر پایگاه جنوب ایران شرکت هواپیمایی ترکیش‌ایرلاین گفت: در هر هفته ۳۳ پرواز ترکیش‌ایرلاینز بیش از ۱۷ هزار نفر مسافر را از در مسیر شهرهای ایران به آنکارا و استانبول جابجا می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد آلاگیز در نشست خبری با خبرنگاران از راه‌اندازی پرواز مستقیم اصفهان به استانبول در آینده نزدیک خبر داد و گفت: ترکیش‌ایرلاینز هم اکنون تنها شرکت هواپیمایی خارجی است که از ۴ نقطه ایران و از شهرهای تهران، شیراز، مشهد و تبریز پرواز دارد و به زودی نقطه پروازی پنجم هم در اصفهان دائر می‌کند.

وی افزود: در هر هفته ۳۳ پرواز ترکیش‌ایرلاین بیش از ۱۷ هزار نفر مسافر را از در مسیر شهرهای ایران به آنکارا و استانبول جابجا می‌کند.

آلاگیز بیان کرد: این شرکت با پروازهای مستقیم خود از شهرهای ایران به استانبول مردم ایران را به ۱۸۷ نقطه پروازی پیوند می‌دهد و زمینه حضور آسان‌تر مردم دیگر نقاط دنیا به شهرهای مختلف ایران را فراهم کرده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، مدیر پایگاه جنوب ایران شرکت هواپیمایی ترکیش‌ایر لاین ابراز کرد: هم اکنون تقاضای مناسب برای صندلی‌های این شرکت در ایران وجود دارد و به همین منظور علاوه بر بکارگیری هواپیماهای بزرگتر، در صورت موافقت ایران، تعداد پروازهای مستقیم را نیز در هفته افزایش می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: مقدمات افزایش پروازهای مستقیم شیراز به استانبول به روزانه یک‌پرواز هم اکنون فراهم شده و منتظر مساعدت و همکاری مقامات هواپیمایی و فرودگاهی استان فارس برای صدور مجوز هستیم.

الاگیز با تقدیر از همکاری مسئولان استان فارس و دکتر قادری نماینده مردم شیراز برای راه‌اندازی پرواز مستقیم شیراز ـ استانبول اظهار امیدواری کرد هر چه سریعتر مجوز افزایش پرواز شیراز ـ استانبول صادر شود.

مدیر پایگاه جنوب ایران شرکت هواپیمایی ترکیش‌ایر لاین همچنین از راه‌اندازی پرواز مستقیم استانبول ـ نجف خبر داد و افزود:این پرواز از ۵ جولای روزهای شنبه، سه‌شنبه و ۵ شنبه هر هفته دائر می‌شود.

وی ادامه داد: خط پروازی نجف ـ استانبول با توجه به اهمیت این شهر بین شیعیان و مسلمانان و وجود عتبات عالیات در کشور عراق راه‌اندازی می‌شود.

 

    نظرات