کارگاه آموزشی مدیریت امور دبیرخانه در شهرداری قزوین برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت امور دبیرخانه در شهرداری قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ عربی گفت: این دوره آموزشی در یک روز کاری با حضور 30 نفر از مسئولان و کارشناسان دبیرخانه‌های معاونت‌ها، مناطق و ادارات تحت پوشش شهرداری قزوین در سالن جلسات شهید بخشعلی غلامی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین برگزار شد .

عربی با تأکید بر لزوم الکترونیکی شدن مباحث اداری شهرداری‌ها افزود: الکترونیکی شدن امورات شهرداری علاوه بر کاهش هزینه‌ها، سرعت خدمات‌رسانی را افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه افزایش مهارت کاری مسئولان و کارشناسان فعال در حوزه دبیرخانه منجر به ارائه خدمات بهتر به شهروندان می‌شود، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقررشده که تمام فعالیت‌های اداری شهرداری قزوین در راستای تحقق شهرداری الکترونیک از طریق اتوماسیون اداری انجام و در این روند ضمن حذف سیستم سنتی در مصرف کاغذ نیز صرفه‌جویی شود.

عربی بیان کرد: این کارگاه آموزشی با رویکرد دانش‌افزایی کارکنان شاغل در حوزه دبیرخانه‌های شهرداری‌ به‌منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به شهروندان برگزار شد و سرفصل‌هایی همچون یکسان‌سازی امور دبیرخانه‌ها، ارسال و دریافت مراسلات، مکاتبات اداری الکترونیک، اتوماسیون اداری و غیره تدریس شد .

وی خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با هماهنگی اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان شهرداری قزوین و با همکاری امور آموزش و توانمند‌سازی کارکنان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی برگزار شد .

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات