هیچ‌ مشکلی در مسافرت‌های درون شهری تبریز وجود ندارد

هیچ‌ مشکلی در مسافرت‌های درون شهری تبریز وجود ندارد

به گزارش شهریار، علیرضا اصغری گفت: با توجه به بارش سنگین برف در روز گذشته با تلاش های بی وقفه پاکبانان و کارکنان خدوم سازمان مدیریت پسماند و معاونت خدمات شهری در امر برف روبی و محلول پاشی گسترده هیچ مشکلی در تردد شهروندان وجود ندارد.

اصغری اظهار داشت: برای بهبود در خدمات رسانی به شهروندان و جلوگیری از هرگونه لغزندگی خیابان ها حدود ۷۲۰ هزار لیتر محلول به مناطق۶ ، ۷، ۸ و ۱۰ تحویل داده شد.

او هم‌چنین افزود: برای تسریع در برف روبی و محلول پاشی و تسهیل عبور و مرور مردم تبریز تعداد  ۶۶ دستگاه محلول پاش متفرقه نیز در محل محلول سازی سازمان مدیریت پسماند بارگیری شدند تا در اقصی نقاط شهر عملیات محلول پاشی هرچه بیشتر و سریعتر انجام گیرد.

اصغری در ادامه تبیین فعالیت های سازمان در بارش اخیر عنوان کرد : با توجه به اعلام سازمان هواشناسی ضمن برودت هوا در شب‌های آتی و احتمال یخ بندان در سطح شهر جهت جلوگیری از خطرات احتمالی و تسهیل در عبورو مرور، عوامل خدمات با تجهیزات مورد نیاز اقدام به برف روبی حاشیه خیابان ها می‌کنند.

او در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان خواهشمندیم احتیاط کامل در ترددهای خود داشته باشند تا طعم شیرین این نعمت الهی با بروز حوادث به کام‌مان تلخ نشود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات