یخ زدایی و برف روبی معابر درون شهری در حال انجام است /آمادگی کامل برای بارش‌های بعدی

یخ زدایی و برف روبی معابر درون شهری در حال انجام است /آمادگی کامل برای بارش‌های بعدی

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه گفت:  از دیروز تا صبح امروز  نیرو‌های شهرداری مشغول فعالیت برای مناسب سازی و پاکسازی معابر ناشی از بارش های برف  بوده اند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  امیر سحابی بیان کرد: با آغاز بارش ها از دیروز،  نیروی های مدیریت شهری در آماه باش کامل بوده و با برف روبی معابر هم اکنون شاهد تسهیل در رفت و آمدهای شهری هستیم.

وی افزود:  نیروها و ماشین آلات شهرداری ارومیه برای بارش های بعدی  بنا بر اعلام کارشناسانان هوا شناسی در آمادگی کامل قرار دارند.

سحابی با اشاره به بارش برف و سنگینی آن بروی شاخه درختان، اظهار کرد:  نیروهای مدیریت شهری همزمان با آغاز بارش ها نسبت به انجام عملیات برف تکانی درختان اقدام کردند .

وی از شهروندان در خواست کرد با برف تکان درختان مقابل درب منازل ، در امر برف تکانی درختان نیروی شهرداری را  یاریگر معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه باشند .

سحابی با اشاره به تسهیل در تردد های شهری و کاهش ترافیک در هسته مرکزی از شهروندان در خواست کرد که از تردد خودرهای تک سرنشین در معابر اجتناب ورزند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان ارومیه ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی با شماره‌های 137 در ارتباط باشند تا موارد در اسرع وقت پی‌ گیری شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات