پروژه های نیمه تمام بازآفرینی شهری در مرودشت تکمیل میشوند.

پروژه های نیمه تمام بازآفرینی شهری در مرودشت تکمیل میشوند.

b_300_300_16777215_00_images_IMG_7502.jpg

مهندس برفی دخت معاونت برنامه ریزی و توسعه ی شهرداری مرودشت با بیان این خبر افزود بدنبال پیگیریهای مجدانه شهرداری و حمایت همه جانبه ی نماینده ی محترم مردم در مجلس شورای اسلامی  مشکل اعتبارات پروژه های بازآفرینی شهری مرودشت مرتفع و عملیات عمرانی این پروژه ها از سرگرفته میشود.

بنا براین گزارش در جلسه ی مشترک اعضای هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهرهای کشور.با نماینده ی محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و با حضور معاونین شهرداری مرودشت پروژه های باز آفرینی مرودشت بررسی و با تخصیص و پرداخت قسمتی از مطالبات پیمانکاران تکمیل پروژه های مرکز فرهنگی سهل آباد و سوله ی ورزشی محلات فردوسی  و تل سبز در دستور کار قرار گرفته و به استان ابلاغ شد.گفتنی است پروژه های حال حاضر شهرداری در حوزه ی بازآفرینی شهری هفت پروژه با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ششصد میلیون تومان پس از تصویب در مراجع استانی و ملی درحال پیگیری و اجرا میباشند.

لازم به ذکراست اجرای این پروژه ها به دلیل اوضاع نامساعد اقتصادی کشور متوقف شده بودند که با پیگیریهای اخیر مجددا عملیات اجرایی آنها تا مرحله ی تکمیل آغاز شد.

ایشان محلات هدف بازآفرینی شهری مرودشت را به استناد مطالعات صورت پذیرفته ۹ محله برشمرد که جمعیتی بالغ بر ۲۵۰۰۰ نفر را در خود جای داده اند.

معاونت برنامه ریزی و تو سعه ی شهرداری افزود آسفالت ۵۷ عدد از معابر محلات علی آباد و محمد آباد  در شمال غربی شهر و همچنین محله ی طالقانی شرقی در شهر مرودشت از محل همین اعتبارات بهسازی و آسفالت شدند.

ایشان ایجا و اصلاح شبکه ی روشنایی محله ی طالقانی شرقی (بلوار زنده یادجلیل رشیدی) رانیز از دیگر پروژه های بازآفرینی شهری مرودشت برشمردند و افزودند در تلاشیم تا با استفاده از تمام پتانسیلهای استانی و ملی خدمات ماندگاری را به مردم شریف مرودشت ارائه نماییم.برفی دخت در ادامه عنوان کردند که شهر مرودشت بعداز کلان شهر شیراز بیشترین تعداد پروژه و بالاترین سطح اعتبارات را به خود اختصاص داده که جا دارد از اداره کل راه و شهرسازی فارس.دفتر فنی استانداری فارس.شرکت مادر تخصصی بازآفرینی شهری کشور و نماینده ی محترم مردم شریف مرودشت در مجلس شورای اسلامی بابت همراهی و حمایت ازاین مجموعه ی خدمتگزار تشکر نماییم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مرودشت

    منبع خبر

    شهرداری مرودشت

    شهرداری مرودشت یک شهرداری در شهر مرودشت می باشد

      نظرات