پیش بینی ادامه بارش باران و برف در سطح استان

پیش بینی ادامه بارش باران و برف در سطح استان

پیش بینی ادامه بارش باران و برف در سطح استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد ادامه بارش باران و برف را پیش بینی کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بررسی نقشه‌ها و تصاویر ماهواره هواشناسی نشان دهنده آن است که با ادامه فعالیت و گسترش سامانه بارشی بر روی استان تا روز سه شنبه، در غالب نقاط استان شاهد بارش باران و برف، در نواحی سردسیر و کوهستانی بارش برف (با احتمال کولاک برف)گاهی افزایش سرعت وزش باد خواهیم بود.
ضمن این که در این مدت تشکیل مه، کاهش دید و همچنین لغزندگی جاده ها به ویژه در مناطق کوهستانی نیز رخ خواهد داد. انتظار می رود روند کاهش دما تا صبح چهارشنبه در اکثر نقاط استان ادامه یابد و به طور موقت در روز چهارشنبه از شدت ناپایداری ها کاسته شود اما مجددا از عصر چهارشنبه و طی روز پنج شنبه، استان تحت تاثیر سامانه ناپایدار بارشی دیگری قرار خواهد گرفت.
طی ۲۴ ساعت گذشته زاوه با کمینه دمای ۷- درجه سانتیگراد سرد‎ترین و کلات نادری با بیشینه دمای ۱۴ درجه سانتیگراد گرم ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب ۱+ و ۵ درجه سانتیگراد بوده است.
همچنین آسمان امروز یکشنبه شهرستان مشهد، نیمه ابری تا ابری در ساعات بعدازظهر بارش باران و برف و مه آلود گاهی وزش باد پیش بینی می شود، دمای هوای امروزمشهد درگرم ترین زمان ۴درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به یک درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات