هشدار آبفار خراسان رضوی برای جلوگيری از يخ زدگی در تاسيسات آبرسانی روستاها

هشدار آبفار خراسان رضوی برای جلوگيری از يخ زدگی در تاسيسات آبرسانی روستاها

شرکت آبفار خراسان رضوی در مورد احتمال يخ زدگی لوله های آب و كنتورهای منازل هشدار داد و خواستار اقدام های پيشگيرانه از سوی مشتركین روستايی برای جلوگيری از اين يخ زدگی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست اداره روابط عمومی و آموزش همگانی آبفار خراسان رضوی گفت: با شروع فصل زمستان و سرمای هوا احتمال يخ زدگی انشعابات آب و تاسيسات وجود دارد كه اين امر علاوه بر خسارت های زياد، معضلات و مشكلات مختلفی را برای روستاييان به وجود می آورد.
بهروز برنامهر تصریح کرد: عايق كردن دور كنتور به وسيله پشم شيشه، گونی و يا قراردادن كيسه ای پر از خاك اره و كاه در محفظه كنتور و عايق بندی لوله های آب در فضای باز ساختمان، از جمله اقدام پيشگيرانه برای جلوگيری از يخ زدگی است.
برنامهر تاكيد كرد: هنگام بروز يخبندان بايد از ريختن آب داغ بر روی كنتور و روشن كردن آتش در حوضچه كنتور برای باز شدن يخ زدگی خودداری كرد.

وی از مشترکین روستایی خواست هنگام بروز هرگونه حادثه در خصوص انشعابات آب مراتب را از طريق شماره سامانه پاسخگوی 1523 به مركز ارتباطات مردمی اين شركت اعلام كنند.

سرپرست اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی افزود: اميدواريم با اطلاع رسانی های لازم از سوی رسانه ها و رعايت موارد مذكور از سوی مشترکین، شاهد كمترين خسارات و مشكلات در تاسيسات آبرسانی باشيم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان رضوی

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان رضوی

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان رضوی

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان رضوی یک شرکت در شهر مشهد می باشد

   نظرات