ظرفیت های گردشگری بخش آب استان به سرمایه گذاران معرفی می شود

ظرفیت های گردشگری بخش آب استان به سرمایه گذاران معرفی می شود

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: ظرفیت های گردشگری بخش آب استان جهت سرمایه گذاری به سرمایه گذاران معرفی می شود.

مهندس کریم قرایی در جلسه هماهنگی جهت حضور در نمایشگاه ظرفیت های گردشگری بخش آب افزود: شرکت آب منطقه ای اردبیل در بخش های مختلف آبهای گرم و معدنی، دریاچه سدها و برکه ها و همچنین رودخانه های سطح استان کلیه پتانسیل ها جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی را معرفی خواهیم کرد.

وی هدف از این اقدام را استفاده از ظرفیت های گردشگری در بخش آب استان عنوان کرد و گفت: استان اردبیل در بخش آب ظرفیت های بی شماری برای سرمایه گذاری دارد که در قالب های مختلف آنها را به سرمایه گذاران معرفی خواهیم کرد.

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای اردبیل از حضور شرکت در نمایشگاه معرفی ظرفیت های گردشگری کشور در تهران خبر داد و افزود: از تاریخ 23 بهمن لغایت 26 بهمن  در قالب معرفی پتانسیل های گردشگری استان اردبیل در بخش آب، حضور فعالی در این نمایشگاه خواهیم داشت.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای بخش آب استان در قسمت های مختلف اظهار داشت: شرکت آب منطقه ای اردبیل کلیه پیشنهادها در بخش های مختلف سرمایه گذاری که ربطی به بخش آب استان داشته باشد، استقبال و بررسی می کند.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات