جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کرمان

در راستای تعامل بین روابط عمومی های دستگاههای اجرایی با رسانه ها، جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کرمان با حضور مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، سید ضیاء هاشمی روز سه شنبه 1 بهمن ماه 98 در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی با اشاره به ابعاد شخصیتی شهید قاسم سلیمانی تصریح کرد: ما امروز در یک جنگ رسانه ای با دشمن قرار داریم که سرمایه اجتماعی و تخریب زیرساخت های فرهنگی را هدف گیری کرده است و با استفاده از پول سعودی، جنگ تبلیغاتی و سیاسی آمریکایی و از همه مهمتر ضعف های درونی، ما را به چالش کشیده است .

در این جلسه که با حضور مسئولین روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان از جمله شرکت آب منطقه ای در سالن شهید مرتضوی استانداری برگزار گردید مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به وجود حدود 12 هزار رسانه شناسنامه دار در کشور گفت: سهم استان کرمان از این آمار، 383 رسانه است و بالطبع این میزان رسانه می تواند به شکوفایی و ارائه ظرفیت های استان کمک کند .

عباس تقی زاده مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی با تأکید بر اهمیت ترمیم اعتماد و سرمایه اجتماعی و تقویت رابطه دولت و مردم تصریح کرد: رسانه ها و روابط عمومی های استان هنوز نتوانسته اند تصویر خوبی از استان کرمان به نمایش بگذارند و در این زمینه دچار مشکل هستیم .
بهنام احمدی مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان کرمان نیز در این جلسه گفت: ارتباط دو سویه و تعامل خوبی بین روابط عمومی ها با خبرگزاری جمهوری اسلامی در سطح استان کرمان وجود دارد و ما آمادگی ارائه ظرفیت و توانایی های استان از طریق فضای چند رسانه ای را داریم .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات