کمبود نیروی انسانی نباید جلوی پویایی سازمان را بگیرد


نشست هم انديشي بررسي نمودار سازماني شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران با حضور مهندس كلانتر مديركل دفترتوسعه مديريت وبهره وري شركت مادرتخصصي توانير ، مهندس فرح زاد مديرعامل وجمعي از معاونين و مديران این شرکت برگزار شد .
مهندس کلانتر مديركل دفتر توسعه مديريت وبهره وري شركت توانير نيز در اين مراسم با اشاره به تاريخچه ساختار كلان وتفصيلي نمودار سازماني شركت هاي توزيع برق پس از استقلال پرداخت و خلاءها و چالش هاي موجود در اين ساختار را تشريح کرد و گفت: هر شرکت شرایط خاص خودش را داراست و نمی توان نسخه واحدی برای شرکت ها پیچید و ساختار سازمانی باید بر اساس ویژگی های خاص همان منطقه طراحی و تکمیل شود که این گونه نشست ها راهکاری ارزنده برای آگاهی از شرایط خاص شرکت هاست.

وی افزود: کمبود نیروی انسانی نباید جلوی پویایی سازمان را بگیرد و از طریق برون سپاری می توان برخی فعالیت ها را انجام داد و می توان گفت برای کارهایی که به صورت مستمر انجام می شود و جزو اساسنامه شرکت باشد می توان چارت سازمانی در نظر گرفت.

مهندس کیوان فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران، هدف از برگزاري چنين نشستي را اعمال تغييرات سازماني وبهبود وضعيت شركت هاي توزيع برق دانست وافزود:باتوجه به تحولات اخير در بهره گيري از فناوري هاي نوين می بایست با رويكرد افزايش بهره وري تغییراتی در نمودار سازماني شركت برداشته شود.

وي خاطرنشان كرد: گستره شرکت در نوار ساحلی در فصول مسافرپذیر سال همکاران خدمت رسان و اجرایی را با ترافیک های بین شهرستانی مواجه می کند که سرعت ارایه خدمات را دچار کندی نموده و نارضایتی مشترکین را به دنبال خواهد داشت که وجود نیروهای متخصص و خودروهای امدادی شرکت متناسب با نیاز هر شهرستان یکی از ضروریات و دغدغه های اصلی شرکت است.

از سوی دیگر وجود مناطق کوهستانی و صعب العبور نیز یکی از دغدغه های شرکت در تخصیص نیروی انسانی است که نیازمند نگاه ویژه به همکاران شاغل در مناطق یاد شده امری ضروری است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب) یک شرکت در شهر نوشهر می باشد

   نظرات