فعالیت ۸۰۰ نیروی اجرایی شهرداری و ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات زمستانه، جهت ب...

فعالیت ۸۰۰ نیروی اجرایی شهرداری و ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات زمستانه، جهت ب...
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، مهندس شفیعی شهردار اراک که از همان ساعات ابتدایی بارش برف همراه با عوامل اجرایی شهرداری به جهت مدیریت بر عملکرد ایشان در راستای ارایه خدمات هرچه بهتر و بیشتر به شهروندان در برف روبی و پاکسازی به موقع معابر، در سطح شهر حضور داشتند، پیرامون وضعیت معابر شهر اراک گفت: از ساعت ابتدایی بارش برف کلیه اکیپ های اجرایی ستاد زمستانه شهرداری در حالت آماده باش صد درصدی بودند و حداقل ۸۰۰ نفز از نیروهای اجرایی، ستادی، مدیریتی و خدماتی و بالغ بر ۱۰۰ دستگاه از انواع ماشین آلات و تجهیزات سبک و سنگین شهرداری کمک نمودند تا عملیات پاکسازی و برف روبی معابر به نحو مطلوبی انجام شود.

وی خاطر نشان ساخت: در عملیات برف روبی و پاکسازی معابر تلاش نمودیم کمتر از نمک استفاده شود و از مخلوط شن و ماسه و کمی نمک جهت جلوگیری از لغزندگی و یخ زدگی معابر استفاده نمودیم.

شهردار اراک ادامه داد: در ساعات ابتدایی بارش که ترافیک شهر سنگین بود، به صورت اضطراری از مخازن تعبیه شده شن و ماسه در سطح معابر، جهت جلوگیری از لغزندگی استفاده نمودیم، که بحمداله شهروندان نیز کمک بسزایی در این امر داشتند و خوشبختانه شاهد مشکل خاصی در سطح شهر نبودیم و مسیر بزرگراه های اصلی نیز با اقدام به موقع برف روبی، باز شدند.

مهندس شفیعی تصریح کرد: از زمانی که بارش برف آغاز شد، عملیات اجرایی با حداکثر توان انجام شد و از تمامی همشهریان عزیزم که عوامل اجرایی را در این مسیر خدمت رسانی همراهی نمودند درخواست دارم که در برف تکانی درختان نیز به عوامل اجرایی شهرداری کمک کنند تا از آسیب به درختان و فضای سبز جلوگیری شود.

وی در پایان از کلیه مدیران مناطق، معاونین، روسای سازمان ها، کارگران خدمات شهری و فضای سبز و دست اندرکاران ستاد زمستانه شهرداری در عملیات برف روبی سطح شهر تقدیر و تشکر نمود.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات